Переоформлення ліцензій

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть послуги з переоформлення ліцензій. Наші фахівці - професіонали своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного, що дозволить досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Коли може знадобитися процедура переоформлення ліцензій?

  • Якщо відбулися зміни в найменуванні підприємства, або ж в його місцезнаходженні;
  • У разі зміни місця проживання, або особистих даних фізичної особи, що стосуються імені, по батькові або прізвища;
  • Якщо змінюються певні види діяльності підприємства, незалежно від його правової форми діяльності.

У наші послуги входить надання консультацій (письмових і усних, варто відзначити, що письмові консультації є більш зручними для клієнта, адже в результаті надання цієї послуги, вони отримують готовий письмовий документ із вирішенням проблемного питання), підготовка та оформлення необхідних для здійснення процедури документів, подача таких документів в орган, який здійснює видачу ліцензії, отримання від Вашого імені ліцензії та її передача в руки клієнта.

Порядок здійснення процедура переоформлення ліцензій

Для того, щоб здійснити переоформлення ліцензії, фізична або юридична особа, має звернутися до органу, уповноваженого видавати ліцензію конкретного виду, в строк, не пізніше, ніж десять днів після того, коли настали причини для здійснення даної процедури. Дотримання цього терміну є досить важливим, адже, якщо Ви не встигнете переоформити ліцензію, вклавшись в нього, вона автоматично буде вважатися такою, що втратила свою дійсність, а відповідно, здійснювана Вами діяльність буде розглядати як незаконна.

При цьому, орган, що є ліцензійним, повинен замінити існуючу ліцензію на нову, протягом трьох робочих днів. У разі видачі такого документа раніше обумовленого терміну, він також буде вважатися таким, що недійсний. До моменту видачі нової ліцензії, орган видає заявнику довідку, в якій вказується те, що він проходить процедуру переоформлення та може здійснювати свою діяльність на цей період відповідно до даної довідки.

Що стосується вартості надання такої послуги, законодавством передбачена оплата, що становить п'ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян України.

У разі, якщо переоформлення ліцензії здійснюється в зв'язку із зміною видів діяльності підприємства, і це пов'язано з розширенням бізнесу, то дана процедура нічим не буде відрізнятися від первісної видачі ліцензії.

Дана процедура є досить непростою, так що для досягнення позитивного результату якомога швидше, рекомендуємо скористатися послугами фахівців фірми «JUSTLEX».

Варто зазначити, що перелік документів, необхідних для здійснення переоформлення ліцензії буде залежати від індивідуальних підстав проведення даної процедури, це в першу чергу, причини, у зв'язку з якими виникла необхідність переоформлення, а також, види діяльності, що здійснює юридична або ж фізична особа.

Однак, обов'язковими для подачі є наступні документи:

  1. Інформація про реєстрацію заявника як фізичної особи підприємця або ж юридичної особи, що міститься в Єдиному реєстрі.
  2. Засвідчена нотаріально, копія головного установчого документа підприємства (статуту).
  3. Копія документа з органу статистики, що підтверджує внесення інформації до Єдиного реєстру.
  4. Дані, що містять інформацію про реквізити рахунку в банку.

Що стосується термінів надання послуги, а також вартості, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг.

Юристи компанії «JUSTLEX» підкажуть перелік документів, що потрібно зібрати в конкретно Вашому випадку, а при необхідності - зроблять це за Вас. Ми позбавимо клієнта від необхідності зустрічатися з органами, уповноваженими здійснювати переоформлення ліцензій, а також заощадимо особистий час. Ми здійснюємо діяльність за прийнятними цінами і гарантуємо відповідальне виконання поставленого завдання.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX