Ліцензування протипожежних робіт

Записатися на консультацію

Відповідно до норм спеціального законодавства, що носить назву «Про пожежну безпеку», діяльність підприємців, що реалізують функції в сфері протипожежних робіт - здійснюється із застосуванням пожежної ліцензії.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть послуги з оформлення ліцензії для здійснення протипожежних робіт. Варто відзначити, що дана процедура є досить трудомісткою сама по собі і вимагає додаткових знань для того, щоб видача ліцензії була здійснена без зайвих складнощів і непорозумінь. Рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців нашої фірми, що гарантують виконання поставленого завдання з максимально ефективним результатом для клієнта.

Нашим законодавством визначається чіткий перелік видів діяльності в даній сфері, що підлягають ліцензуванню.

Наші послуги охоплюють:

 • Надання консультацій (як в усному, так і в письмовому вигляді), з усіх, цікавлячих Вас питань;
 • Надання допомоги при заповненні заяви для оформлення даної послуги;
 • Аналіз і оформлення всіх необхідних для здійснення процедури документів;
 • Представлення Ваших інтересів в органі, уповноваженому видавати ліцензію для даного виду робіт;
 • Отримання ліцензії від імені клієнта;
 • Надання будь-якої іншої необхідної допомоги при оформленні даної процедури.

Процедура отримання дозвільного документа для протипожежних робіт

Перш за все, необхідно здійснити оформлення всіх необхідних для здійснення даної процедури документів. Після цього, заявник повинен звернутися в Державну службу з надзвичайних ситуацій з необхідним переліком документів. Уповноважений орган розглядає такі документи, і виносить рішення про видачу протипожежної ліцензії.

Дана процедура здійснюється шляхом внесення запису про дозвіл на реалізацію будівництва, в спеціалізований реєстр, що містить інформацію про діяльність підприємства.

Важливо відзначити, що термін дії даного документа не обмежений, а його дія поширюється по всій території України.

У разі здійснення діяльності без законно оформленого документа, для Вас можуть настати негативні наслідки у вигляді адміністративної відповідальності, що передбачає сплату штрафу.

Оформлення дозволу гарантує для Вас можливість здійснення діяльності легально і без притягнення до відповідальності, а також бути здатними конкурувати з іншими підприємствами, що здійснюють подібну діяльність на території України.

Що стосується вартості здійснення процедури з оформлення ліцензії даного виду, то вона визначається індивідуально в кожному випадку.

Необхідні документи для оформлення протипожежних робіт

 1. Документ, що підтверджує факт реєстрації особи, яка здійснює підприємницьку діяльність (свідоцтво).
 2. Документ, що підтверджує факт внесення відомостей про суб'єкта господарювання до Єдиного реєстру.
 3. Головний установчий документ (статут) суб'єкта підприємницької діяльності, що містить дані про право реалізації протипожежної діяльності.
 4. Документ, що підтверджує факт наявності технічної, а також матеріальної бази, а крім цього - кваліфікованих фахівців, що підтверджується підрозділом, що спеціалізується на пожежній охороні.
 5. Документ, що підтверджує право власності або ж орендування всієї необхідної техніки і приміщення для здійснення діяльності. Слід пам'ятати, що реальна адреса здійснення діяльності повинен відповідати юридичній (зареєстрованій).
 6. Документи (копії), що можуть бути доказом того, що фахівці підприємства є досить освіченими працівниками, що в належному порядку пройшли навчання. Також необхідно надати трудові книжки співробітників.
 7. Документ, що засвідчує факт проходження спеціального навчання на курсах з охорони праці, що є обов'язковим, в разі бажання займатися даним видом діяльності.
 8. Документи, що містять інформацію про технічну базу і технологіях, що планується використовувати при роботі.

Обов'язково потрібно звернути увагу на те, що особи, які є керівниками і співробітниками підприємства, що мають намір зайнятися протипожежними роботами, повинні відповідну освіту належного кваліфікаційного рівня, що підтверджується дипломом. Крім цього, такі особи повинні проходити спеціальне навчання один раз в три роки, а також навчання з охорони праці.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX