Ліцензія на туризм, туристичну діяльність

Записатися на консультацію

Для того, щоб займатися організацією або ж наданням послуг з туризму в Україні потрібна наявність у юридичної особи спеціального дозволу - ліцензії на заняття туристичною діяльністю.

Отримання такого документа є досить важкою і трудомісткою процедурою, адже юридична особа повинна відповідати безлічі вимог. Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» нададуть допомогу при оформленні ліцензії на заняття туристичною діяльністю. Наші співробітники проконсультують клієнта як в усному, так і в письмовому вигляді, реалізують підготовку всіх необхідних документів, а також подадуть їх в спеціалізовані органи, і отримають дозвільний документ від імені клієнта. Завдяки нашій роботі Ви зможете мінімально контактувати зі спеціалізованими установами, а також заощадите свій особистий час.

Для того, щоб організувати туристичну діяльність в межах України, особам потрібно ознайомитися з основними положеннями закону, що носить назву «Про туризм», а також спеціально розробленими вищим органом виконавчої влади, ліцензійними вимогами для даного виду діяльності.

Головним органом, при якому формується ліцензійна комісія, що буде розглядати питання про видачу ліцензії, є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Варто відзначити, що ліцензуванню підлягає лише діяльність, здійснювана туристичними операторами. Що стосується туристичних агентств, то таким підприємствам необхідно лише відобразити відомості про види діяльності в Єдиному реєстрі, що позначається як «діяльність туристичних агентств». Для подальшого існування агентство, яке є туристичним, має укласти угоду з туристичним оператором, на підставі чого і буде здійснюватися його діяльність.

Що стосується керівника фірми, що має намір реалізовувати туристичну діяльність, він повинен відповідати наступним вимогам: мати належну освіту, що є вищою туристичною і відповідає освітньому рівню бакалавр, спеціаліст або ж магістр. Якщо ж освіта даного виду відсутня, підійде будь-яка інша, проте в цьому випадку, буде потрібним стаж роботи в туристичній сфері, що дорівнює трьом і більше рокам.

Документальна база для реалізації туристичної діяльності

 1. Ліцензія, що дає право реалізовувати діяльність по туризму. Варто зазначити, що внутрішній туризм (на території нашої держави) не підлягає ліцензуванню.
 2. Гарантія банку.
 3. Угода, що укладається зі страховою компанією для медичного страхування клієнтів, або ж від нещасних випадків.
 4. Укладання договорів з клієнтом, відповідно до яких буде реалізовуватися туристична діяльність.

Після укладення договору між клієнтом і туристичною фірмою, туристу повинен бути виданий екземпляр такого договору або ваучер, угода про страхування клієнта, документи, що є проїзними, чек оплати послуг.

Документи, що будуть потрібні для оформлення ліцензії на туризм, туристичну діяльність

 1. Правильно заповнена заява на оформлення ліцензії на туризм, що необхідно засвідчити печаткою, а також підписом керівника підприємства.
 2. Копія гарантії від банку, що також підлягає засвідченню печаткою, а також підписом керівника підприємства.
 3. Договір (його копія) про страхування, завірений печаткою та підписом керівника.
 4. Інформація про місце здійснення діяльності, що повинна бути підтверджена документами, що підтверджують право власності, або ж, оренди приміщення. Так само потрібно надати дані про укомплектування і розташування такого приміщення.
 5. Довіреність, для здійснення подачі документів від імені клієнта.
 6. При наявності у керівника туристичної освіти - диплом, який підтверджує його навчання.
 7. Копія трудової книжки керівника, в разі, якщо він не має спеціальної освіти, а також копія його диплома.

Наші фахівці нададуть свої послуги в чітко обумовлений термін, без затягування. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить досягти максимально ефективного результату для клієнта. Офіс нашої фірми має досить зручне місце розташування в місті Київ, це дозволить якомога швидше дістатися до нас, з метою звернення за допомогою.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX