Ліцензія на перевезення пасажирів і вантажів

Записатися на консультацію

Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» нададуть якісні послуги з оформлення спеціальних дозволів для здійснення транспортних перевезень, що пов'язані з послугами таксі, або ж перевезенням небезпечних вантажів.

Законодавством нашої держави передбачається, що для того, щоб реалізовувати господарську діяльність, що включає в себе перевезення пасажирів, а також вантажів, які є небезпечними, необхідно отримати спеціальний дозвіл. Процедура спеціального оформлення ліцензії на здійснення транспортної діяльності є досить трудомісткою і об'ємною. Також в зв'язку з постійними змінами в законодавстві, може помінятися місце подачі документів для видачі ліцензії, форма заяви, яку потрібно подати, або зовсім - цілий перелік необхідних документів. Самостійно добитися позитивного результату для видачі подібного документа буває досить важко, в зв'язку з цим, рекомендуємо звернутися за допомогою в нашу фірму «JUSTLEX».

Наші співробітники зможу допомогти клієнту надавши вичерпні консультації (як в усному, так і в письмовому вигляді), а так само представляючи Ваші інтереси в органах, уповноважених видавати дозволи даного типу. Крім цього, ми можемо здійснити подачу всіх документів до уповноваженого органу, позбавивши Вас від необхідності стояти в божевільних чергах, а також будемо готові отримати документ, що оформляється від імені клієнта.

Вартість транспортної ліцензії

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

Договірна

Терміни:

від 25 днів

Процедура видачі ліцензії на транспортні перевезення

 • Перш за все, необхідно зареєструвати транспортний засіб у уповноважених органах, а також отримати необхідні картки на автомобіль;
 • Після цього, необхідно підписати угоду з автотранспортним підприємством на укладення договору на обслуговування;
 • Проходження спеціалізованих курсів (в залежності від цілей, для яких оформляється ліцензія);
 • Підписання угоди про страхування, з відповідною компанією.

Необхідні документи для отримання ліцензії на транспортні перевезення

 1. Засвідчені нотаріусом, копії таких документів: той, що підтверджує факт реєстрації особи, що займається підприємництвом, документ, що підтверджує факт внесення даних до Єдиного реєстру, документ, що служить підтвердженням призначення особи, що буде нести відповідальність за використання, збереження транспортного засобу, а крім цього - за виконання всіх ліцензійних умов.
 2. Документи, що містять інформацію про те, що підприємець має належну матеріальну і технічну базу для гідної підтримки стану транспортних засобів.
 3. Документ, що підтверджує факт того, що було проведено медичний огляд водіїв.
 4. Перелік транспортних засобів, що були орендовані підприємцем, або належать їм на праві власності. Такий документ повинен містити всі дані, що характеризують автомобілі (від марки, кольору до його маси).
 5. Заявником повинні бути подані засвідчені ним документи про найманих співробітників: довідки, що підтверджують проходження ними медичних оглядів, копія посвідчення водія, а також повний перелік водіїв, що закріплені за автомобілями.
 6. Документи, що підтверджують факт страхування перевізників від нещасних випадків, а також цивільної відповідальності власників автомобілів.
 7. Документ, що підтверджує відсутність у підприємця заборгованостей перед державою, а також пов'язаних з виплатою заробітної плати.

У разі, коли ліцензію отримує фізична особа - підприємець, потрібні такі документи:

 1. Документи, що підтверджують трудові правовідносини з водіями транспортних засобів.
 2. Документ, що підтверджує факт закінчення курсів з водіння небезпечних вантажів, що повинен бути завірений нотаріусом, відповідно до чинного законодавства.
 3. При необхідності - документ, що підтверджує факт проходження курсів з міжнародних перевезень.
 4. Документи, що підтверджують факт страхування перевізників від нещасних випадків, а також цивільної відповідальності власників автомобілів.
 5. Документ, що підтверджує відсутність у підприємця заборгованостей перед державою, а також пов'язаних з виплатою зарплати.

Всі вище перераховані документи подаються в управління інспекції автомобільного транспорту.

Що стосується вартості надання послуги отримання ліцензії на транспортні перевезення, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX