Ліцензія на операції з прекурсорами

Записатися на консультацію

Для того, щоб законно здійснювати діяльність, пов'язану з проведенням операцій з прекурсорами, необхідно отримати відповідний дозвіл - ліцензію. Варто звернути увагу, що законодавством нашої країни передбачається можливість надання дозволу використання прекурсорів в господарській діяльності, тільки для юридичних осіб.

Самостійно реалізувати дану процедуру досить складно, адже вона вимагає наявності спеціального багажу знань, в тому числі і правових. Наші юристи мають багаторічний досвід роботи в сфері отримання ліцензії на операції з прекурсорами, завдяки чому вдасться досягти максимально ефективного результату для клієнтів. Професіонали нашої компанії нададуть комплексні послуги, завдяки чому Ви зможете зберегти свій особистий час і матеріальні ресурси.

Реалізація процедури отримання ліцензії на операції з прекурсорами

 • Укладення договору з фірмою, що здійснює охоронні функції, а також оснащення складу сигналізацією (як пожежною, так і охоронною);
 • Отримати згоду від органів, які здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства, на приміщення, з метою реалізації операцій з прекурсорами;
 • Отримати дозвіл від органів, які здійснюють функції у сфері пожежної безпеки;
 • Отримати документи, що засвідчують факт несудимості осіб, що є співробітниками підприємства, що планує зайнятися операціями з прекурсорами;
 • Здійснити процедуру призначення матеріально відповідальної особи;
 • Подати відповідний пакет документів в Департамент протидії наркозлочинності;
 • Здійснення подачі документів в спеціалізований Департамент, який здійснює діяльність у сфері контролю якості, безпеки, а також виробництва медичних і лікарських засобів.

Важливо знати:

 1. Приміщення, призначене для здійснення операцій з прекурсорами, має відповідати чинним протипожежним нормам, а також, вимогам, що визначаються органами, які здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства.
 2. Приміщення для даних цілей повинно мати нежитлове призначення.
 3. Будівля повинна мати виробничу зону, що буде використовуватися з метою прийняття, а також збереження різних видів ліків.
 4. Підприємство повинне бути забезпечене всім необхідним обладнанням для гарантії належного зберігання лікарських засобів.

Необхідні документи для отримання ліцензії на операції з прекурсорами

 1. Посвідчений нотаріально установчий документ підприємства.
 2. Копія документа, що засвідчує факт належної реєстрації підприємства.
 3. Копія документа, що засвідчує факт внесення до спеціалізованого реєстру.
 4. Договір, предметом якого є оренда приміщення, для здійснення операцій з прекурсорами, або ж документ, що засвідчує право володіння таким приміщенням.
 5. Договір про надання послуг з охорони підприємства.
 6. Засвідчені нотаріусом копії дозволів спеціалізованих органів:
  1. пожежної безпеки;
  2. що здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства.
 7. Копії допусків для осіб, що будуть здійснювати діяльність з прекурсорами, що видаються спеціаліцірованним Департаментом органів внутрішніх справ.
 8. Документи про працевлаштування осіб на підприємство.
 9. Документи, що засвідчують наявність у співробітників спеціалізованої освіти.
 10. Санітарні книжки співробітників.
 11. Висновок місцевого органу,що здійснює діяльність в сфері контролю якості, безпеки, а також виробництва медичних і лікарських засобів про відповідність приміщення всім необхідним вимогам ліцензійних умов.

При зверненні в нашу фірму, Ви можете бути впевнені в правовому захисті своїх прав і законних інтересів. Наші юристи нададуть комплексні послуги і будуть супроводжувати Вас на кожному етапі процедури.

Додати коментар
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX