Ліцензія на операції з прекурсорами

Записатися на консультацію

Для того, щоб законно здійснювати діяльність, пов'язану з проведенням операцій з прекурсорами, необхідно отримати відповідний дозвіл - ліцензію. Варто звернути увагу, що законодавством нашої країни передбачається можливість надання дозволу використання прекурсорів в господарській діяльності, тільки для юридичних осіб.

Самостійно реалізувати дану процедуру досить складно, адже вона вимагає наявності спеціального багажу знань, в тому числі і правових. Наші юристи мають багаторічний досвід роботи в сфері отримання ліцензії на операції з прекурсорами, завдяки чому вдасться досягти максимально ефективного результату для клієнтів. Професіонали нашої компанії нададуть комплексні послуги, завдяки чому Ви зможете зберегти свій особистий час і матеріальні ресурси.

Реалізація процедури отримання ліцензії на операції з прекурсорами

 • Укладення договору з фірмою, що здійснює охоронні функції, а також оснащення складу сигналізацією (як пожежною, так і охоронною);
 • Отримати згоду від органів, які здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства, на приміщення, з метою реалізації операцій з прекурсорами;
 • Отримати дозвіл від органів, які здійснюють функції у сфері пожежної безпеки;
 • Отримати документи, що засвідчують факт несудимості осіб, що є співробітниками підприємства, що планує зайнятися операціями з прекурсорами;
 • Здійснити процедуру призначення матеріально відповідальної особи;
 • Подати відповідний пакет документів в Департамент протидії наркозлочинності;
 • Здійснення подачі документів в спеціалізований Департамент, який здійснює діяльність у сфері контролю якості, безпеки, а також виробництва медичних і лікарських засобів.

Важливо знати:

 1. Приміщення, призначене для здійснення операцій з прекурсорами, має відповідати чинним протипожежним нормам, а також, вимогам, що визначаються органами, які здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства.
 2. Приміщення для даних цілей повинно мати нежитлове призначення.
 3. Будівля повинна мати виробничу зону, що буде використовуватися з метою прийняття, а також збереження різних видів ліків.
 4. Підприємство повинне бути забезпечене всім необхідним обладнанням для гарантії належного зберігання лікарських засобів.

Необхідні документи для отримання ліцензії на операції з прекурсорами

 1. Посвідчений нотаріально установчий документ підприємства.
 2. Копія документа, що засвідчує факт належної реєстрації підприємства.
 3. Копія документа, що засвідчує факт внесення до спеціалізованого реєстру.
 4. Договір, предметом якого є оренда приміщення, для здійснення операцій з прекурсорами, або ж документ, що засвідчує право володіння таким приміщенням.
 5. Договір про надання послуг з охорони підприємства.
 6. Засвідчені нотаріусом копії дозволів спеціалізованих органів:
  1. пожежної безпеки;
  2. що здійснюють нагляд за дотриманням санітарного законодавства.
 7. Копії допусків для осіб, що будуть здійснювати діяльність з прекурсорами, що видаються спеціаліцірованним Департаментом органів внутрішніх справ.
 8. Документи про працевлаштування осіб на підприємство.
 9. Документи, що засвідчують наявність у співробітників спеціалізованої освіти.
 10. Санітарні книжки співробітників.
 11. Висновок місцевого органу,що здійснює діяльність в сфері контролю якості, безпеки, а також виробництва медичних і лікарських засобів про відповідність приміщення всім необхідним вимогам ліцензійних умов.

При зверненні в нашу фірму, Ви можете бути впевнені в правовому захисті своїх прав і законних інтересів. Наші юристи нададуть комплексні послуги і будуть супроводжувати Вас на кожному етапі процедури.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX