Ліцензія на металобрухт

Ліцензія на операції з брухтом чорних і кольорових металів

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
4000грн.
від 30днів
Ліцензія на металобрухт

Записатися на консультацію

Якщо Ви є юридичною особою і хочете на законних підставах здійснювати заготівлю, зберігання, переробку і подальшу реалізацію щодо брухту чорних і кольорових металів, то Вам неодмінно необхідно для цього отримати ліцензію. Адже саме вона дає можливість здійснювати всі ці операції на законних підставах. Хоча таку діяльність можна здійснювати і без ліцензії, але це робить Вас не конкурентно здатними на ринку. При відсутності ліцензії стає неможливим на законних підставах займатися таким видом діяльності.

Які дії можна здійснювати за наявності ліцензії на брухт?

В першу чергу Ви можете здійснювати заготівлю брухту, як чорних так і кольорових металів, що полягає в прийомі, а також закупівлі відповідного брухту в інших осіб для подальшого транспортування.

Неодмінно Ви можете займатися переробкою брухту відповідних металів, яка полягає в зберіганні, сортуванні, збиранні, подрібленню, різанні, а також обробленню та пресуванню  для подальшого складання даного брухту відповідних металів.

І звичайно ж Ви можете здійснювати реалізацію відповідного брухту металів, яка полягає в продажі або ж переданні відповідного заготовленого або ж переробленого брухту металу, як на оплатній та і на безоплатній основі.

Вартість ліцензії на металобрухт

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

4000 грн.

Терміни:

від 30 днів

Яка ж процедура отримання ліцензії на прийом металобрухту?

 • Перш за все особа, яка хоче отримати ліцензію на здійснення операцій з брухтом чорних та кольорових металів, повинна написати заяву відповідного зразку.
 • По-друге їй необхідно отримати статут «Спеціалізованого» підприємства та отримати дозвіл на оренду відповідної території. Якщо Ви будете займатися лише прийомом металу, то територія повинна перевищувати 500 кв. м., а якщо ж Ви будете займатися також і переплавленням відповідних металів, то дана площа території повинна перевищувати 1000 кв.м. Не забуваємо й про те, що дана територія повинна бути оборудувала до вимог державного стандарту. А її працівники повинні пройти навчання з техніки безпеки та охороні праці.
 • По-третє особі необхідно звернутися до санітарно-епідеміологічної станції, економічної, а також пожежної інстанції і органів радіацільного контролю стосовно проведенню операцій з відповідними металами.
 • Також особа повинна отримати узгодження з Державного нагляду з охорони праці щодо початку роботи спеціалізованого підприємства.
 • Наступним кроком буде звернення до комісії місцевої державної адміністрації для отримання дозволу щодо зайняття такою діяльністю.
 • А вже коли всі необхідні документи будуть зібрані, і відповідатимуть всім нормам, то особа передає всі свої документи комісії Міністерства промислової політики України, що в кінцевому результаті призводить до отримання відповідної ліцензії.

Які необхідно мати документи для того, щоб отримати ліцензію на металобрухт?

 1. першим документом, яким повинна володіти особа є свідоцтво про державну реєстрацію;
 2. другий документ, яким необхідно отримати є довідка про внесення до державного реєстру – статистика;
 3. звичайно ж особа повинна отримати статут, який обов’язково повинен містити включення щодо виду діяльності;
 4. також дана особа повинна мати банківські реквізити;
 5. і звичайно ж мати договір щодо орендованої землі, на якій особа буде здійснювати свою діяльність.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX