Медична ліцензія

Записатися на консультацію

Медична практика може здійснюватися як закладами охорони здоров'я, так і приватними або юридичними особами, які є підприємцями, що у відповідному закону порядку отримали спеціальний дозвіл для заняття даним видом діяльності. Однак, варто знати, що такі особи обов'язково повинні мати спеціальну кваліфікацію і знання, підтверджені певними документами.

Юридична фірма «JUSTLEX» готова надати свою допомогу при оформленні ліцензії на заняття медичною діяльністю. Наші фахівці - затоки своєї справи, що нададуть свої послуги в найкоротші терміни. Завдяки нашій роботі, ви зможете не зустрічатися із співробітниками спеціалізованих органів, не стояти в довгих чергах, а також заощадити свій особистий час.

В спектр наших послуг входить:

 • Надання письмових або ж усних консультацій;
 • Збір та аналіз всіх необхідних документів;
 • Представлення інтересів клієнта в спеціалізованих органах;
 • Отримання ліцензії на медичну діяльність від імені клієнта;
 • А також інші послуги, що допоможуть Вам при оформленні необхідних для здійснення даної процедури документів.

Процедура отримання ліцензії на медичну діяльність

Перш за все, перед подачею всіх необхідних документів, потрібно отримати позитивний висновок щодо проведення експертизи від санітарної інспекції, що дозволить без проблем здійснювати медичну діяльність. Такий висновок оформляється протягом десяти робочих днів, після чого, потрібно подати необхідні для оформлення даної процедури документи на розгляд ліцензійної комісії, що формується при Міністерстві охорони здоров'я.

Основні вимоги для отримання даного документа

 1. Матеріальна і технічна база, необхідна для реалізації діяльності.
 2. Розробка і отримання нормативної бази для здійснення медичної практики.
 3. Персонал, що має відповідну освіту, кваліфікацію і досвід для того, щоб здійснювати задуману діяльність (дані про персонал можуть підтверджуватися дипломом про медичну освіту, свідоцтвом про проходження процедури підвищення кваліфікації, різними посвідченнями та іншими документами).

Необхідні документи для отримання ліцензії на медичну діяльність

 1. Оформлення в належному порядку заява про видачу ліцензії на заняття медичною практикою.
 2. Інформація про реєстрацію підприємцем з Єдиного реєстру.
 3. Посвідчений в належному порядку висновок санітарної інспекції про проведення експертизи, що повинен бути виданий за місцем реалізації майбутньої діяльності. Даний документ підтверджує належний санітарний стан приміщень, які відповідають нормам санітарії, що обов'язково повинні бути дотримані при здійсненні медичної практики.
 4. Документи, що підтверджують факт наявності матеріальної і технічної бази, для реалізації даного виду діяльності.
 5. Дані, що підтверджують нормативну базу, відповідно до якої планується здійснювати діяльність.
 6. Дані, що підтверджують наявність персоналу, з належним рівнем освіти, кваліфікацією, а також досвідом роботи, необхідним, для реалізації медичної діяльності певного виду.

Всі документи повинні бути розглянуті комісією протягом терміну, що становить десять робочих днів, з того моменту, коли було зареєстровано заяву про видачу ліцензії данного типу. Комісія повинна повідомити про своє позитивне, або ж негативне рішення, і відправити його заявнику поштою, протягом трьох днів після його прийняття.

На жаль, найчастіше, якщо особа вперше самостійно здійснює оформлення і подачу документів, то отримує негативне рішення у вигляді відмови, що може бути пов'язано з внесенням недостовірних даних до документів або ж, якщо заявник не відповідає існуючим умовам ліцензування. Варто зазначити, що бувають випадки, коли документи залишаються без розгляду: якщо заява була підписана особою, що не має для цього законних підстав, або ж документи містили відомості, що порушують законодавство.

Щоб бути впевненим і спокійним за те, що Ви отримаєте позитивне рішення комісії, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців компанії «JUSTLEX». Фахівці фірми досягнуть максимального результату для клієнта в чітко обумовлені терміни.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX