Дозвіл на торгівлю

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть якісні послуги з оформлення дозволу на торгівлю в Україні. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить досягти максимально ефективного результату, при наданні послуги. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, дамо інформативні консультації з питань функціонування, надамо допомогу при складанні необхідних для реалізації процедури документів, а також здійснимо їх подачу в спеціалізований орган від імені клієнта.

Як відомо, найбільш прибутковою є торгівля, що здійснюється в наступних громадських місцях:

 • на громадських ринках;
 • зонах, призначених для відпочинку;
 • виставках або ярмарках;
 • різних організованих святах.

Але важливо знати, що для здійснення реалізації безлічі товарів продовольчого і повсякденного характеру, необхідно отримати спеціальний дозвіл. Хоча дана процедура, з першого погляду здається досить заплутаною та незрозумілою, наші фахівці з радістю спростять її і допоможуть в отриманні дозвільного документа.

Для того, щоб покласти початок бізнесу, багато підприємців починають з відкриття невеликих точок торгівлі, що є дуже вигідним вкладенням, адже Вам не буде потрібно мати великий досвід в даній сфері, а також порадують розміри стартового капіталу. Окрім цього, відкриття такої точки зможе не відривати Вас від основної роботи. Також, буде потрібно однозначно менше документів дозвільного характеру. Дії, що необхідно здійснити в даному випадку, являють собою наступну процедуру: здійснення оформлення документа, що засвідчує належність до певної місцевості, укласти угоду, зі спеціалізованим органом, що закріплює право на тимчасове користування певним місцем, під будівництво споруди тимчасового характеру, а в певних випадках - узгодити можливість розміщення торгової точки з міською адміністрацією.

Головними документами, відповідно до яких видається дозвіл, є наступні:

 • дозвіл в письмовому вигляді, від виконавчого органу;
 • згоду санітарних, пожежних органів, а також державних органів архітектури та автомобільної інспекції.

Для того, щоб отримати ліцензію на реалізацію роздрібної торгівлі, суб'єкту господарювання необхідно подати до спеціально уповноваженого органу правильно оформлену заяву, в якій необхідно вказати дані, що стосуються:

 1. Назви юридичної особи, що здійснює підприємницьку діяльність, а також її код з Єдиного реєстру, або особисті дані про особу, що здійснює діяльність приватно.
 2. Місцезнаходження юридичної або фізичної особи.
 3. Вказати вид здійснюваної діяльності, а також патенту.
 4. Період, на який необхідно отримати дозвіл.
 5. Назви документа, що підтверджує факт оплати наданої послуги.
 6. Позначення і місцезнаходження об'єкта, де планується здійснювати торгівлі.
 7. Назва документа, а також його дата і номер, про надання права користування таким об'єктом.

Важливо відзначити, що існують певні пільги на отримання дозволу на торгівлю для деяких осіб, що визначаються податковим законодавством.

Що стосується вартості надання послуги отримання дозволу на торгівлю, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

До послуг нашої компанії входить:

 • Надання інформативних консультацій, з усіх питань, що цікавлять клієнта;
 • Оформлення, а також аналіз необхідних для реалізації процедури документів;
 • Подача документів до уповноваженого органу;
 • Отримання дозволу на торгівлю від імені клієнта.

«JUSTLEX» - гарантія вашої захисту та правової обізнаності.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX