Реєстрація промислових зразків

Записатися на консультацію

Компанія «JUSTLEX» надасть якісні послуги з реєстрації промислових зразків. Фахівці нашої фірми мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що гарантує якісне надання послуги.

Головним документом, положення якого дозволять Вам ближче познайомитися з самим поняттям промислових зразків, а також умовами охорони прав на них, є закон, що носить назву «Про охорону прав на промислові зразки».

Що являє собою промисловий зразок?

Це результат, що ми отримуємо, внаслідок діяльності творчого характеру, що відтворюється людиною в сфері конструювання, що є художнім.

Головною вимогою для легалізації промислового зразка є його новизна. Офіційним підтвердженням права власності на даний об'єкт є патент, термін дії якого визначається десятьма роками, і може бути продовжений за заявою власника, однак на термін, що не перевищує п'яти років. Важливо відзначити, що даним документом може бути захищений виключно зовнішній вигляд промислового зразка. Що стосується його внутрішньої складової, то вона може бути захищена патентом на корисну модель або ж на винахід.

Послуги фірми «JUSTLEX» є досить актуальними, адже самостійно реалізувати процедуру легалізації дуже складно, для цього потрібно знати безліч нюансів і мати певний багаж знань. Завдяки нашій роботі, клієнти зможуть уникнути тягучості процедури, а також допуску безлічі помилок, що можуть призвести до відмови в проведенні процедури реєстрації. Крім цього, ви зможете витратити мінімум коштів.

Вартість патенту промислового зразка

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

1400 грн

Терміни:

1-3 дня

Процедура легалізації промислових зразків

 • Перш за все, особа повинна оформити заявку на надання послуг. Під заявкою мається на увазі цілий ряд документів, що повинні бути оформлені в належному вигляді, і відповідати всім вимогам законодавства.
 • Наступним кроком, є надання документів до уповноваженого органу – Державне підприємство Українських інститут інтелектуальної власності. (При цьому, обов'язково необхідно подати зображення промислового зразка у вигляді малюнка або ж фотографії, а крім цього, його опис. Зображення має бути якісним і чітким, без зайвих дефектів. Для цього необхідно скористатися професійною технікою.)
 • При отриманні всіх необхідних документів, уповноважений орган повинен провести експертизу формального характеру, з метою перевірки їх відповідності всім вимогам.
 • Після цього, приймається рішення. У разі, коли воно є позитивним, орган здійснює видачу патента на промисловий зразок.

Варто зазначити, що заявник повинен оплатити кожну дію уповноваженого органу.

Необхідні документи для реалізації процедури реєстрації промислових зразків

 1. Якісні фотографії загального вигляду, або ж їх копії високої якості.
 2. Якісні фотографії іншого виду (з усіх боків), або ж їх копії високої якості.
 3. Якщо промисловий зразок є складним об'єктом, з величезною кількістю деталей, то заявнику необхідно надати креслення і схеми.
 4. Опис, з деталізацією особливостей промислового зразка.
 5. Для юридичної особи - найменування підприємства, а також його адреса, для фізичної особи - дані про ім'я, прізвище, по батькові, а також місце проживання (інформацію необхідно подавати українською мовою).
 6. Документ, що підтверджує повноваження на представництво інтересів (довіреність).
 7. Угода про надання послуг фірмою «JUSTLEX».

Що стосується термінів, а також вартості надання послуги, то це буде залежати від безлічі факторів, серед яких можна назвати терміновість надання послуги, а також наявність у клієнта тих чи інших документів. Компанія «JUSTLEX» гарантує надання послуг за прийнятними цінами, що жодним чином не відбивається на якості надання послуг.

Послугою реєстрації промислового зразка, що представляються фахівцями нашої компанії охоплює наступні

 • Надання всебічних консультацій (як усних так і письмових) з питань, що цікавлять клієнта;
 • Підготовка, а також оформлення всіх необхідних документів для реалізації процедури;
 • Надання процедури пошуку промислових зразків, з метою виявлення аналогів;
 • Представлення Ваших інтересів в уповноважених на видачу патенту, органах;
 • Також, оформлення грамотної відповіді на запит експертизи відомства України, що є патентним;
 • Спрямуємо всі зусилля з метою зниженням ризику отримання негативного рішення уповноваженого органу.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX