Реєстрація винаходів, реєстрація корисної моделі

Записатися на консультацію

Відповідно до законодавства нашої держави, винахід або ж корисна модель являє собою результат, отриманий із залученням інтелекту людини в різних сферах технологій. Так, результатом інтелектуальної діяльності можуть виступати певні процеси, продукти, або ж випадок, коли було придумано абсолютно нове застосування всім відомого продукту або певного процесу.

Умови реєстрації винаходу, корисної моделі

Варто зазначити, що отримання правової охорони можливо тільки тоді, коли винахід має відповідати таким положенням: є новим, має певну можливість застосування в промисловості, а також має певний рівень винахідливості. Для корисної моделі досить бути новою і мати рывень промислової застосованості.

Для того, щоб оформити право власності на винахід або ж корисну модель, необхідно пройти процедуру реєстрації, після закінчення якої, особі буде видано патент. Якщо говорити про термін дії такого документа на винахід, то він дорівнює двадцяти років, з моменту подачі всіх документів, що стосується корисної моделі - термін дорівнює десяти рокам.

Вартість реєстрації винаходу (корисної моделі)

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

Договірна

Терміни:

від 1 місяця

Фахівці компанії «JUSTLEX» зможуть реалізувати патент на винахід (корисну модель) та надати такі послуги

 • Зроблять процедуру проведення пошуку аналогів винаходу або ж корисної моделі;
 • Нададуть грамотно складену відповідь на запит проведення експертизи патентним відомством нашої держави;
 • Зроблять всебічні консультації з цікавлячих клієнта запитань;
 • Зведуть на мінімум можливість отримання відмови в проведенні процедури.

Процедура реєстрації винаходу або корисної моделі

 1. Органом, уповноваженим на здійснення процедури реєстрації, є Департамент інтелектуальної власності. Заявка (комплекс необхідних для реалізації процедури документів), подається в Українське агентство, що реалізує діяльність в сфері авторських і суміжних прав, що є підрозділом Департаменту.
 2. Після цього, уповноважений на проведення процедури орган, проводить експертизи (формальну, а також кваліфіковану - для винаходу, і лише формальну - для корисно моделі).
 3. Прийняття рішення про видачу патенту і безпосереднє його представлення заявнику.

Варто зазначити, що особа, що звернулася з метою реєстрації винаходу або корисної моделі повинна сплачувати певне державне мито на кожному етапі процедури реєстрації.

Документи, що потрібно подати для здійснення процедури реєстрації винаходу або корисної моделі

 1. Дані, за допомогою яких можна познайомитися ближче з винаходом або ж корисною моделлю (це може бути їх опис, креслення і так далі). Вся інформація повинна бути подана українською мовою.
 2. Особисті дані заявника українською мовою (про ім'я, прізвище, по батькові, місце проживання, або інформація про адресу та найменування юридичної особи).
 3. Довіреність на представлення інтересів патентним повіреним.
 4. Угода на надання послуг компанією «JUSTLEX».

Допомога в сфері реєстрації винаходів і корисних моделей є досить актуальною, адже вимоги до оформлення всіх документів, при реалізації процедури, досить складні, що при самостійній їх розробці може негативним чином позначитися на результаті проведення процедури. Наші фахівці допоможуть в даному питанні і гарантують оперативне вирішення проблеми в максимально стислі терміни.

Однак, варто пам'ятати, що кожен випадок є індивідуальним, внаслідок чого, термін проведення процедури завжди різний, адже все залежить від складності, наявності у клієнтів документів для реалізації процедури, а також домовленості з клієнтом.

Фірма «JUSTLEX» знайде індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки чому, досягне максимально ефективного результату. Офіс нашої компанії має досить зручне місце розташування в місті Київ, завдяки чому, клієнти зможуть якомога швидше прибути до нас і звернутися за допомогою до фахівців.

Співробітники нашої фірми надають послуги за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX