Реєстрація товарного знаку

Записатися на консультацію

Товарний знак являє собою позначення, за допомогою якого споживач може відрізнити товари, вироблені однією компанією, від тих, що виробляються іншими компаніями. Варто відзначити, що дане поняття нічим не відрізняється від «реєстрації торгової марки», однак, останнє є більш широким (адже під нього підпадає певна сукупність властивостей і образів, здатних відрізнити товар на ринку).

Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть свою допомогу при реєстрації товарного знака. Так як дана процедура досить трудомістка і складна, при її здійсненні потрібно володіти певним багажем знань, що мають наші фахівці. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми досягнемо для клієнта позитивного результату. Допомога кваліфікованих співробітників фірми «JUSTLEX» дозволить нашим клієнтам не зустрічатися з працівниками патентного бюро і уникнути тягучих черг.

Ми готові надати наступний спектр послуг в реєстрації товарного знака

  • Всебічне консультування клієнтів (як в усній, так і письмовій формі) з усіх питань;
  • Підготовка, оформлення, а також аналіз необхідних для реалізації процедури документів;
  • Представлення інтересів клієнта в спеціалізованих органах державної влади;
  • Подача документів до уповноважених органів;
  • Отримання свідоцтва про реєстрацію товарного знака від імені клієнта.

Вартість реєстрацію товарного знака

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

договірна

Терміни:

15-18 місяців

Підготовка до процедури реєстрації товарного знака

Перед тим, як здійснити подачу необхідних для реалізації процедури документів, особам варто перевірити, чи відповідає представлене позначення вимогам і умовам законодавства нашої держави. При цьому, потрібно звернути увагу на те, чи має позначення відрізняючі особливості, чи не містяться в ньому заборонені елементи, або загальноприйняті знаки і символи, або такі, що не відповідають суспільним інтересам.

Крім цього, заявники можуть здійснити перевірку позначення по схожості або тотожності з уже існуючими торговими марками. Реалізувати таку процедуру можна шляхом перевірки позначення, в існуючій базі знаків, що раніше пройшли реєстрацію, свідоцтв на торговельні марки. Або ж, використовуючи базу заявок, що були подані з метою реєстрації товарного знака (варто відзначити, що в другому випадку, законодавство передбачає сплату державного мита).

Необхідні документи для реєстрації товарного знака

  1. Правильно заповнена заява на надання послуги реєстрації товарного знака.
  2. Зображення, а також його опис, що в подальшому буде використовуватися як товарний знак.
  3. Весь перелік послуг, а також товарів, що будуть проводитися під зареєстрованим товарним знаком.

Варто відзначити, що при реєстрації товарного знака за участю патентного повіреного, або ж компанії, яка є патентної, особи повинні додатково здійснити подачу довіреності на патентного повіреного, для того, щоб він зміг здійснити представництво інтересів заявника у спеціалізованому закладі.

Головним органом, уповноваженим розглядати заявки на реєстрацію товарного знака, є Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності».

Важливо сказати, що протягом двох місяців після подачі заявки, необхідно сплатити державне мито за надання послуги, що не повертається заявнику, у разі відмови в реєстрації. У разі, якщо сума не буде сплачена протягом такого терміну, заявка буде вважатися такою, що відкликана заявником.

Після отримання всіх документів, орган проводить кваліфіковану експертизу, що передбачає перевірку схожості позначень торгової марки, що були зареєстровані раніше. Саме на цьому етапі є можливим отримати відмову в здійсненні реєстраційних дій.

Після того, як буде прийнято рішення про реєстрацію, протягом трьох місяців необхідно сплатити ще один збір, за видачу свідоцтва про реєстрацію, а також публікацію відомостей про торгової марки в спеціалізованому видавництві, що носить назву «Промислова власність». Паралельно з цими процедурами, уповноважений орган вносить відомості про торговельну марку в спеціалізований реєстр (безпосередньо реалізує легалізацію).

Якщо говорити про вартість послуги з реєстрації, що виявляються юридичною компанією «JUSTLEX» в сфері легалізації товарного знака, вона буде залежати від безлічі обставин, а тому, обговорювати це питання слід індивідуально з клієнтом.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX