Реєстрація торгової марки

Кожне підприємство, яке здійснює виробництво певної продукції чи надання послуг хоче, щоб саме його товар чи послуги вирізнялися з поміж інших товарів, послуг на ринку. Для цього необхідно на свій товар, послугу зареєструвати товарну марку. Адже завдяки позначенню товарної марки і буде відрізняти Ваш товар від товару Ваших конкурентів. Саме торгова марка являє собою ту індивідуальну товарну позначку, торговий знак, чи логотип, який є унікальним поміж інших.

Торгова марка може мати вигляд будь-якого позначення чи групи позначень. І складатися зі слів комбінацією якого може бути імена, цифри, літери, як у одному кольорі так і декілька кольорів. При реєстрації торгової марки необхідно звернути увагу на те, щоб Ваша торгова марка чітко відрізнялась з поміж інших торгових марок і не була схожою ні на яку іншу, щоб їх не можна було сплутати.

Вартість реєстрації торговельної марки

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

4300 грн

Терміни:

15-18 місяців

Які необхідно мати документи для реєстрації торгової марки?

Для того, щоб зареєструвати торгову марку перш за все необхідно заповнити заяву відповідного зразку. У заяві необхідно вказати:

  • чітко без виправлень відповідні дані про заявника, а саме: прізвище, ім’я, по батькові та місце проживання для фізичної особи , і повну назву фірми та юридичну адресу для юридичної особи;
  • саме зображення торгової марки, яке відрізняється поміж інших;
  • також список відповідного товару та послуг стосовно яких здійснюється реєстрація торгової марки;
  • і звичайно ж потрібно мати довіреність, яка б була б підписана заявником і закріплена мокрою печаткою юридичної фірми.
  • не забувайте й про квитанцію, яка є підтвердженням того, що ви сплатили збір щодо подачі та розгляду відповідної заяви.

Після того, як особа заповнила заяву відповідного зразку та зібрала всі необхідні документи, вона робить їх чіткий опис та надсилає все це листом до Українського інституту інтелектуальної власності.

Які ж терміни реєстрації торгової марки?

  • Якщо Ви нікуди не квапитесь, то можете здійснювати реєстрацію у звичайному порядку термін якої займе від п’ятнадцяти до двадцяти місяців.
  • Якщо Ви бажаєте зареєструвати торгову марку і всю цю процедуру прискорити, то така процедура триватиме до дев’яти місяців.
  • Якщо у Вас зовсім обмаль часу і Вам необхідно, як можна швидше здійснити цю процедуру, то термін такої реєстрації займе близько п’яти місяців.

Але зверніть увагу на те, що сам термін реєстрації торгової марки залежить від того на скільки все правильно заповнено, а також на скільки він відрізняється своєю індивідуальністю від інших, і звичайно ж від того чи наявні, чи відсутні заперечення.

Після того, як всі Ваші документи пройшли необхідну перевірку і Вам було надіслано Українським інститутом інтелектуальної власності позитивний висновок стосовно Вашої торгової марки, то Ви можете здійснювати реєстрацію особистого торгового знаку.

Для того, щоб отримати свідоцтво щодо торгової марки, Вам необхідно сплатити збір щодо публікації відомостей державне мито за саме свідоцтва. Потім всю інформацію і квитанції про оплату ви відправляєте поштою до Інституту правової власності. І протягом 3-х місяців Вам видадуть відповідне свідоцтво щодо реєстрації торгової марки.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX