Реєстрація домену

Записатися на консультацію

Наша компанія «JUSTLEX» надасть допомогу при реєстрації домену. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і гарантують надання якісних послуг. Дане питання є досить специфічним і вимагає наявності певного багажу знань, тому перш, ніж приступати до процедури реєстрації, варто скористатися послугами консультації, що можуть надати наші фахівці в даному питанні. Консультування клієнтів може проходити як в усній, так і в письмовій формі, все залежить від бажання клієнта.

Що являє собою домен? Це найменування, що створює підприємець для здійснення своєї діяльності в мережі інтернет. Закон нашої держави, що носить назву «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», говорить про те, що доменне ім'я використовується з метою адресації ресурсів і комп'ютерів в Інтернеті. Завдяки домену, споживач зможе асоціювати певний сайт з конкретним виробником, підприємством або людиною.

Домен, як і назва підприємства, повинен бути не просто збором латинських букв і цифр, а бажано, щоб він ніс певне смислове навантаження і описував послуги, які надаються на сайті. Необхідно щоб він був сформульований як можна коротше і був таким, що запам'ятовується для споживача. Радимо Вам придумати відразу кілька назв, адже в разі, якщо під час перевірки доменів на схожість, виявиться, що подібний вже існує, Вам не доведеться ламати голову, адже Ви будете мати запасний варіант.

Головні правила, що необхідно дотримуватися при реєстрації українського домена:

  • Перш за все, варто знати, що легалізувати домен можна лише в разі, коли ви пройшли попередню реєстрацію торгової марки, і вона є активною;
  • Так само, варто знати, що в найменуванні домену повинні міститися всі ті символи, що і на зображенні торговельної марки, при цьому, можуть не братися до уваги лише окремі спеціальні символи, але ніяк не слова і букви. Важливо, щоб торговий знак був легко читаним і зрозумілим для споживача;
  • Найменування домену передбачає наявність тільки латинських символів. У разі, коли в назві торгової марки містяться букви кирилиці, то необхідно здійснити їх транслітерацію.

Процедура реєстрації домена .UA

Перш за все, особі, що має намір зареєструвати домен, необхідно перевірити схожість назви торгової марки, з тими, що були зареєстровані раніше. Дана послуга здійснюється за окрему плату, однак, вона виступає певним гарантом того, що Вам не буде відмовлено в реєстрації через те, що або така ж назва вже існує.

Варто зазначити, що в нашій державі є близько сорока п'яти класів торгових марок, кожна з яких відноситься до певного виду діяльності. Виходячи з цього, заявник повинен визначитися, до якого ж класу буде відноситися його торгова марка.

Що стосується термінів реєстрації торгової марки, то існують різні ціни на надання даної послуги, що визначають, в який період буде здійснена процедура реєстрації. Так, в звичайному режимі домен може бути зареєстрований протягом дванадцяти місяців, то в прискореному режимі, можливо зробити це трохи швидше.

Нашими перевагами в реєстрації доменів є наступні:

  1. Ми тримаємо зв'язок з офіційними реєстраторами доменів на території України, тому звернутися за допомогою саме в нашу компанію є вірним рішенням.
  2. Наша компанія допоможе реалізувати процедуру перевірки доменів, з метою недопущення повторення назв.
  3. За допомогою наших фахівців, клієнти зможуть реалізувати реєстрацію у всіх доменних зонах нашої держави.
  4. Завдяки нашої допомоги, ви зможете реалізувати дану процедуру за лічені хвилини.
  5. Прийнятна ціна надання послуг.

Фірма «JUSTLEX» крім реєстрації домену, готова допомогти при легалізації торговельної марки і при отриманні сертифікату, а також у продовженні дії реєстрації найменування домену.

Ми працюємо на результат, завдяки чому завжди отримуємо позитивні відгуки клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX