Реєстрація договору про передачу прав використання ТМ

Записатися на консультацію

Особа, якій належить право власності на такий об'єкт інтелектуальної власності, як торгова марка, має законне право надати дозвіл користуватися ним, іншій особі, уклавши при цьому договір про передачу прав використання торговельної марки (ліцензійний договір).

В цьому випадку, сторони можуть укласти і зареєструвати договір, в якому містяться дані про те, що ліцензіар (власник торгової марки) дає можливість ліцензіату користуватися (з дотриманням правил, що містяться в договорі, що раніше були обговорені сторонами), об'єктом права інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що норми українського законодавства говорять про те, що при складанні договору даного виду, сторони повинні обов'язково вибрати вид ліцензії, що може відноситися до виключного виду, невиключного, або ж одиничного.

Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» нададуть свої послуги в даній сфері. Ми маємо багаторічний досвід роботи в сфері інтелектуального права, завдяки чому досягаємо максимально ефективного результату для клієнта. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє якомога детальніше вивчити питання і реалізувати якісне його рішення.

Сфера наших послуг охоплює:

  • Правильне оформлення договору про передачу прав користування торговельною маркою;
  • Підготовка інших документів, необхідних для реалізації процедури реєстрації;
  • Представлення інтересів клієнта в органах державної влади, уповноважених на здійснення процедури легалізації договору даного виду;
  • Отримання від імені клієнта всіх документів, що є підтвердженням успішного проходження процедури реєстрації;
  • Надання інформативних консультацій (як в усному так і в письмовому вигляді) з усіх питань, що цікавлять клієнта.

Процедура реєстрації договору про передачу прав використання торговельної марки

Варто зазначити, що для даного виду договору, процедура реєстрації не є обов'язковою, і здійснюється тільки за бажанням сторін.

Після того, як буде складено договір про передачу прав використання торговельної марки, необхідно подати його, і інші необхідні документи в службу, що реалізує діяльність в сфері інтелектуальної власності. Протягом трьох місяців, уповноважений орган повинен розглянути всі документи і легалізувати договір. Після чого, заявнику видаються документи, що підтверджують факт легалізації ліцензійного договору. Однак, при неправильному оформленні документів, орган має право відмовити в проведенні процедури легалізації. Для того, щоб не допустити прийняття негативного рішення і заощадити власний час, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців фірми «JUSTLEX».

Необхідні документи для реєстрації договору про передачу прав використання торговельної марки

  1. Копія документа, що підтверджує факт реєстрації торгової марки (Свідоцтво), або ж його номер.
  2. Інформація про найменування, юридичну адресу (у разі, коли ліцензіаром виступає юридична особа), або ж дані про ім'я, прізвище, по батькові, місце проживання (коли ліцензіар - фізична особа), а також вся та ж інформація про особу, що позначено договором як ліцензіат.
  3. Дані що включають: дату, що підтверджує факт укладення договору про передачу прав використання торговельної марки, а також термін його дії, територію, на яку поширюється дія ліцензії, інформацію про права, що будуть надані ліцензіату при наданні ліцензії, умови, що стосуються оплати, за надані права.

Даний вид договору передбачає можливість тривалої співпраці між сторонами, що його уклали, у зв'язку з цим, необхідно юридично грамотно його оформити. Адже неправильне і спішне оформлення ліцензійного договору може спричинити масу неприємних наслідків (в тому числі, пов'язаних з додатковими витратами) для сторін в процесі його реєстрації.

Вартість, а також терміни надання послуг, пов'язаних з договором про передачу прав власності на торговельну марку, залежать від безлічі факторів, головним серед яких, є швидкість надання послуги. Співробітники «JUSTLEX» гарантують оперативне надання послуги в чітко обумовлені терміни і за прийнятними цінами, що можуть підтвердити відгуки наших клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX