Реєстрація авторських прав

Записатися на консультацію

Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» готові надати свою допомогу при реєстрації авторських прав. Дане питання є досить специфічним тому перш, ніж приступати до процедури реєстрації, варто ознайомитися з нормами спеціалізованого законодавства, що регулює дане питання і носить назву «Про авторське право і суміжні права». Саме в цьому акті законодавства міститься цілий перелік об'єктів, що можуть бути зареєстровані як авторські права.

Компанія «JUSTLEX» має багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить реалізувати процедуру реєстрації в максимально стислі терміни. Звернення за допомогою до співробітників нашої фірми дозволить уникнути зустрічей з особами, що виконують обов'язки в сфері реєстрації авторських прав, а також збереже Ваш особистий час.

Коротко про авторське право

Авторське право регулює правовідносини, що виникають у зв'язку з реалізацією (використанням або ж створенням) певним суб'єктом, об'єктів наукової, творчої або ж художньої діяльності. Логічно, що первинним суб'єктом, якому належить авторське право, є особа, яка є автором твору. Законом передбачається, що момент виникнення авторського права визначається його створенням. Варто зазначити, що для того, щоб виникло це право, немає необхідності проходити будь-яку спеціальну процедуру, однак, при бажанні засвідчити факт приналежності певного твору автору, він має право зареєструвати авторське право, звернувшись в спеціалізований орган державної влади, що реалізує таку процедуру шляхом внесення даних про твір до відповідного реєстру.

Вартість реєстрацію авторського права

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

договірна

Терміни:

від 30 днів

Реалізація реєстрації авторського права в Україні

Дана процедура є певним гарантом того, що при виникненні спору, предметом якого є встановлення авторства, факт реєстрації, однозначно підтвердить приналежність твору тій чи іншій особі.

Органом, уповноваженим на проведення процедури реєстрації, є Департамент інтелектуальної власності. Заява на реалізацію процедури, подається в Українське агентство, що реалізує діяльність в сфері авторських і суміжних прав, що є підрозділом Департаменту.

Необхідні документи, для реалізації процедури реєстрації авторського права

  1. Матеріальний зразок твору (наприклад, в разі, якщо об'єктом авторського права є твір літератури - необхідно подати його в роздрукованому вигляді або електронному).
  2. Особисті дані про автора твору, що включають ім'я, прізвище, а також адресу його проживання (повинні бути подані українською мовою).
  3. Документ, що підтверджує факт оплати державного мита, за надання послуги реєстрації.

Здійснити подачу документом має право автор твору, або ж особа, що є його спадкоємцем (такою особою може бути як фізична, так і юридична особа). Якщо документи подаються не особисто автором, то необхідно надати довіреність на представництво інтересів, що може бути видана заявником.

Після здійснення перевірки, а також дотримання всіх необхідних вимог щодо заповнення поданих документів, уповноважений орган приймає позитивне рішення за поданою заявкою.

В кінці процедури, всі дані про твір заносяться в спеціалізований реєстр, а автор отримує свідоцтво встановленого зразка.

Юристи компанії «JUSTLEX» готові надати наступні послуги в сфері реєстрації авторського права:

  • Надання консультацій з усіх питань;
  • Оформлення або ж перевірка документів, необхідних для здійснення процедури реєстрації;
  • Подача документів до уповноважених органів;
  • Отримання свідоцтва від імені автора.

Завдяки процедурі реєстрації авторських прав, треті особи, можуть підтвердити законне володіння майновими правами конкретного автора, крім цього, автора зможуть укладати ліцензійні договори, що передбачають передачу авторського права іншим особам, а також продавати своє право власності на об'єкти авторського права.

Що стосується вартості надання послуг з реєстрації авторського права, то вона буде відрізнятися в залежності від суб'єкта, що є заявником. Наша компанія надає послуги за прийнятними цінами, що, безумовно, не може не радувати клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX