Пошук і перевірка торговельної марки (ТМ)

Записатися на консультацію

Компанія «JUSTLEX» надасть допомогу при реалізації процедури попереднього пошуку і перевірки торгової марки. Дана послуга не має обов'язкового характеру, однак було б розумно здійснити її перед тим, як подавати документи до уповноваженого органу, з метою легалізації торговельної марки. Адже, якщо буде з'ясовано, що марка з Вашим назвою вже була зареєстрована, або ж первее подана на реєстрацію, то Ви отримаєте відмову в проведенні процедури легалізації. Попередній пошук торгової марки дозволить зберегти Ваш час, а також уникнути зайвий витрат, необхідних для проведення подальшої реєстрації торгової марки. Комплексна перевірка торговельної марки - гарантія того, що легалізація зможе пройти без зайвих проблем.

Етапи проведення процедури пошуку торгової марки

1. Спочатку, Специалис фірми «JUSTLEX» проведуть попередню перевірку торгової марки, що передбачає уставновленіе факту про її відповідності всім головним вимогам охороноздатності. Норми спеціалізованого законодавства, що носить назву «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», містять положення про те, що легалізовані, можуть бути далеко не всі торгові марки. Так, можна виділити деякі особливості вибору найменування:

  • Забороняється проведення реєстрації торгових марок, чия назва складається лише зі слів або позначень, що є такими, що вживаються в загальному порядку для позначення окремих послуг або ж товарів ( «хліб» - для хліба, «вода» - для води і так далі);
  • Не можна легалізувати торгові марки, чия назва складається тільки з описових позначень і використовуються щодо послуг, що вказані в заявці на проведення процедури реєстрації;
  • Крім цього, не можуть бути легалізовані найменування, що вказують на властивості, якості, вид, кількість, склад, цінність або призначення послуг, а також і товарів.

Варто пам'ятати, що відповідно до загальних вимог, найменування не можуть містити фашистських, нецензурних виразів, або ж гасел, що є російськими, а так само суперечити публічному порядку.

2. Наступний і завершальний етап складається з пошуку поданих на реєстрацію торгових марок, або таких, що були легалізовані раннє.

Торгові марки, що підлягають перевірці на тотожність і схожість, можуть бути словесними, образотворчими, або ж комбінованими.

Товарні знаки можуть перевірятися по всьому Класифікатором, або ж лише за класами, що були обрані заявником при подачі заявки.

Дана процедура є досить актуальною, якщо ви плануєте подальше проведення реєстрації торгової марки, адже уповноважений орган обов'язково буде проводити пошук по спеціалізованих баз.

Що може бути перевірено при реалізації попереднього пошуку торгової марки?

  1. Зведення про торгові марки, що містяться в загальній базі, які пройшли реєстрацію в установленому українським законодавством порядку.
  2. Заявки, що були подані з метою реалізації процедури реєстрації торгової марки в установленому українським законодавством порядку.
  3. Зведення про торгові марки, що містяться в загальній базі, які пройшли реєстрацію за міжнародною процедурою.
  4. Заявки, що були подані з метою реалізації процедури реєстрації торгової марки за міжнародною процедурою.

Вартість пошуку і перевірки торгової марки

Що стосується термінів, а також вартості реалізації даної процедури, то все це залежить від безлічі факторів і обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку.

Наша компанія «JUSTLEX» гарантує якісне надання послуг за прийнятними цінами, про що говорять відгуки наших клієнтів. Співробітники нашої фірми мають багаторічний досвід роботи і є фахівцями в сфері інтелектуальної власності. При необхідності, після реалізації даної процедури, Ви можете звернути за допомогою в «JUSTLEX» для того, щоб здійснити безпосередню реєстрацію своєї торгової марки. Ми надамо інформативні консультації по усіма додатковими питаннями, як в письмовому, так і в усному вигляді. За результатами проведення процедури, клієнти зможу отримати не тільки звіт про проведення пошуку, а й поради, про те, як діяти в разі, коли найменування торгової марки вже зареєстровано.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX