Міжнародна реєстрація торгової марки

Записатися на консультацію

Легалізація торгової марки може здійснюватися на національному рівні, шляхом подачі оформленої заявки в спеціально уповноважені органи, або ж за допомогою процедури, що закріплена в Мадридській Угоді про реєстрацію знаків на міжнародному рівні. Даний документ дає можливість реалізовувати захист знака у величезній кількості країн, що поширюється на всі держави, які є учасницями Угоди.

Фахівці компанії «JUSTLEX» нададуть допомогу при реалізації процедури міжнародної реєстрації торгівельної марки. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє досягти максимально ефективного результату для клієнта. Наша фірма гарантує якісне надання послуги за прийнятну ціну.

Послуга, реєстрації міжнародної торгової марки включає в себе

 • Реалізація підбору класів за Міжнародною класифікацією товарів і послуг, в яких потрібно легалізувати торгову марку;
 • Всебічні консультації клієнта з питань міжнародної реєстрації торгової марки, як в письмовому, так і в усному вигляді;
 • Розрахунок вартості для процедури;
 • Здійснення контролю за проведенням легалізації торговельної марки.

Вартість реєстрації міжнародної торгової марки

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

договірна

Терміни:

12 місяців

Процедура міжнародної реєстрації торгової марки

 1. Клієнту необхідно вибрати країни, з метою реєстрації торгової марки. Варто відзначити, що вибирати потрібно лише з тих країн, що є учасниками Мадридської Угоди.
 2. Наші фахівці здійснюють аналіз вартості проведення процедури реєстрації, виходячи з державних мит, встановлених в обраних країнах, за надання такої послуги.
 3. Далі, клієнт повинен затвердити перелік обраних країн, або ж здійснити їх коригування.
 4. Після цього, ми безпосередньо приступаємо до процедури міжнародної легалізації.

Загальні відомості:

 • На сьогоднішній день реєстрація торгівельної марки на міжнародному рівні проводиться відповідно до Протоколу, затвердженим до Мадридської Угоди;
 • Процедура легалізації на міжнародному рівні буде доступна лише після того, коли заявник здійснив подачу заявки на реєстрацію торгової марки або ж уже пройшов через цю процедуру на національному рівні;
 • Заявником для даної процедури може бути резидент нашої країни, або ж особа, що не є резидентом.

Дана процедура є необхідною, в разі, якщо підприємець реалізує діяльність, спрямовану на експорт товарів або послуг, або ж тільки маєте намір здійснювати таку діяльність.

Якщо говорити про терміни реєстрації, то вони визначаються дванадцятьма місяцями для країн - учасниць Угоди, або ж вісімнадцятьма місяцями - для країн, що були приєднані до Протоколу. Відраховується цей час від моменту, коли Бюро, що є міжнародним, здійснило формальну експертизу торгової марки, і направить для країн, що підписали Мадридську Угоду заявку.

Перевагами реєстрації торгової марки на міжнародному рівні є:

 • Простота подачі заявки. Органом, уповноваженим розглядати заявку на міжнародну легалізацію, є Бюро інтелектуальної власності міжнародного рівня. В одній заявці може бути запрошена охорона торгової марки відразу в декількох країнах, при цьому є можливим уникнути порядку легалізації по кожній окремій країні.
 • Як правило, при реєстрації торгової марки на міжнародному рівні, заявнику вдається заощадити, адже вартість при державній реєстрації в обраних країнах найчастіше вища.

Недоліками реєстрації торгової марки в міжнародному порядку є наступні:

 • Для реалізації даної процедури, заявник повинен мати документ, що підтверджує факт реєстрації торгової марки на національному рівні (свідоцтво), або здійснити подачу заявки для легалізації;
 • На жаль, є країни, що не є учасницями Угоди або ж Протоколу.

Що стосується вартості надання послуги, то це залежить від безлічі факторів. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

«JUSTLEX» має зручне місце розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові без проблем дістатися і розповісти про свою проблему.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX