Ліцензійний договір

Записатися на консультацію

У наш час ліцензійний договір має досить велику популярність серед бізнесменів, що реалізують діяльність в сфері творчої діяльності або ж інформаційних технологій. Адже однією з цілей укладення договору даного виду, є захист прав інтелектуальної власності.

Розробка, складання ліцензійного договору від юридичної компанії «JUSTLEX»

Наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу при оформленні, реєстраційні ліцензійного договору, а також зможуть надати інформативні консультації для клієнтів в цьому питанні (як в письмовій формі, так і в усній). Юридична компанія «JUSTLEX» має багаторічний досвід роботи в даній сфері, що гарантує досягнення максимально ефективного результату для клієнта. Наші співробітники є кваліфікованими фахівцями з престижною освітою, завдяки чому ми отримуємо тільки позитивні відгуки від клієнтів.

Положення ліцензійного договору передбачають наступне: ліцензіар дає можливість ліцензіату користуватися (з дотриманням правил, що містяться в договорі, що раніше були обговорені сторонами), об'єктами права інтелектуальної власності. Однак, при цьому, варто пам'ятати про те, що правила, що містяться в договорі, що є ліцензійним, не повинні суперечити існуючим нормам законодавства.

Вартість ліцензійного договору

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

1200 грн.

Терміни:

від 1 дня

Істотні вимоги до оформлення ліцензійного договору

  • Важливо відзначити, що при складанні договору даного виду, сторони повинні обов'язково вибрати вид ліцензії, що може відноситися до виключного виду, невиключного, або ж одиничного.
    • Ліцензія, що відноситься до виключного виду. Даний вид ліцензії може видаватися тільки одному єдиному ліцензіату, а при цьому, забороняє ліцензіару користуватися об'єктом, на який поширюються положення ліцензійного договору, в сфері, що обмежена такою ліцензією, а крім цього, видавати дозвіл даного типу на користування об'єктом іншим (третім) особам.
    • Ліцензія невиключного виду дозволяє особі, що є автором об'єкта на який поширюються положення ліцензійного договору, користуватися ним, а також видавати дозвіл даного типу на користування об'єктом іншим (третім) особам.
    • Ліцензія, що відноситься до одиничного виду. Даний вид дозволу може бути виданий лише єдиному ліцензіату, а також забороняє ліцензіару здійснювати видачу дозволу даного типу на користування об'єктом іншим (третім) особам. Однак, при цьому, не містить обмежень для ліцензіара, на користування об'єктом на який поширюються положення ліцензійного договору, в сфері, що обмежена ліцензією.
  • Слід відзначити сферу використання об'єкта, визначеного договором. Тут необхідно вирішити на якій території буде використовуватися право, визначене договором (як правило, положення договору поширюються на всю територію нашої держави). Крім цього, в договорі обов'язково потрібно вказати терміни його дії, а також права, що надаються ліцензіату, і умови їх реалізації.
  • Визначити терміни, розміри, а також процедуру виплати винагороди (роялті, паушального або ж комбінованого платежу) за використання ліцензіатом права інтелектуальної власності.

Реєстрація ліцензійного договору

Що стосується реєстрації ліцензійного договору, то в ньому немає потреби, адже для його укладення буде досить дотриматися письмової форми і досягти угоди між сторонами. Однак, за бажанням однієї зі сторін, даний договір може бути зареєстрований в спеціалізованому органі, який здійснює діяльність у сфері інтелектуальної власності, а дані про такий договір можуть бути занесені до відповідного реєстру.

Даний вид договору передбачає можливість тривалої співпраці між сторонами, що його уклали, у зв'язку з цим, необхідно юридично грамотно його оформити. Адже неправильне і швидке оформлення ліцензійного договору може спричинити масу неприємних наслідків для сторін.

Що стосується вартості послуг з оформлення ліцензійного договору, то вона буде залежати від самих різних факторів, головним з яких є швидкість надання послуги. Наші фахівці гарантують прийнятні ціни, про що говорять відгуки клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX