Договір про передачу прав власності на ТМ

Записатися на консультацію

Внаслідок укладення договору даного виду, особа, яка є власником торгової марки і має на неї право власності, здійснює передачу всіх своїх матеріальних прав іншій особі за обумовлену винагороду.

У разі, якщо Вам необхідно оформити договір про передачу прав власності на торгівельну марку, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців компанії «JUSTLEX». Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в сфері інтелектуального права, завдяки чому ми досягнемо максимально ефективного результату для клієнта. Офіс фірми знаходиться в досить зручному місці розташування, що дозволить клієнтові швидко дістатися і отримати якісну послугу.

Ми надамо послуги, що включають:

  • Консультування клієнтів з питань оформлення договору про передачу прав власності на торговельну марку (як в усному, так і в письмовому вигляді);
  • Надамо допомогу в безпосередньому складанні даного договору, зі зверненням уваги на всі вимоги клієнта;
  • Здійснити реєстрацію даного договору в спеціально уповноважених органах, а також представимо в них інтереси клієнта.

Підготовка до оформлення договору про передачу прав власності на торгову марку

Перед тим, як здійснити процедуру реєстрації прав власності на торговельну марку, необхідно з'ясувати наступні питання:

  1. Чи пройшла торгова марка процедуру реєстрації.
  2. Перевірити факт наявності/відсутності судових заборон і позовів на торговельну марку.
  3. Перевірити факт знаходження торгової марки під заставою.
  4. Чи існують чинні договори ліцензійного характеру на торговельну марку.
  5. Перевірити дані про власника торгової марки.

Договір про передачу прав власності на торговельну марку обов'язково повинен бути укладений у письмовій формі. Що стосується посвідчення його нотаріусом, то дана вимога не є необхідною, проте, даний договір підлягає обов'язковій реєстрації в службі, що реалізує діяльність в сфері інтелектуальної власності. При здійсненні процедури легалізації договору даного виду, необхідно враховувати, що за надання даної послуги, потрібно сплатити державне мито, розмір якого визначений законом.

За своєю сутністю дана угода може бути договором купівлі або продажу торгової марки, або ж договором дарування, але при цьому на законодавчому рівні встановлені певні особливості його укладення. Так, якщо говорити про свободу оформлення даного договору, то законодавець певною мірою її обмежує, адже в спеціалізованій інструкції, вказується, що неможливо здійснити передачу прав власності на торговельну марку, в разі, якщо дана дія призведе до того, що споживач буде введений в оману в щодо особи, що здійснює виробництво послуги або товару, або ж щодо самого товару.

Варто зазначити, що даний договір, крім загальних вимог, що стосуються місцезнаходження сторін, найменування, предмета, і інших, обов'язково повинен містити дані, про номер документа, що підтверджує факт легалізації торгівельної марки (Свідоцтва), а крім цього - вказівку всіх послуг, а також товарів, з позначенням класів, затверджених Міжнародною класифікацією.

Вартість, а також терміни надання послуг, пов'язаних з договором про передачу прав власності на торговельну марку, залежать від безлічі факторів, головним серед яких, є швидкість надання послуги. Співробітники «JUSTLEX» гарантують оперативне надання послуги в чітко обумовлені терміни і за прийнятними цінами, що можуть підтвердити відгуки наших клієнтів.

Після того, як цей договір буде оформлений, власник отримує визначену договором винагороду, проте назавжди втрачає право власності на торговельну марку.

Переваги правонаступника

  • Він набуває право власності на торгівельну марку, а це значить, що він може розпоряджатися нею на свій розсуд (в тому числі, і здійснювати видачу спеціального дозволу (ліцензії) на торгівельну марку);
  • Правонаступник звільняється від необхідності щомісячно здійснювати виплату роялті (гонорару за користування торговою маркою).
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX