Договір про передачу прав використання ТМ

Договір про передачу прав використання ТМ

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
договірнагрн.
от 1години
передача прав використання ТМ

Записатися на консультацію

Ліцензійний договір про передачу прав використання торгівельної марки - це документ, що містить дані про те, що ліцензіар (власник торгової марки) дає можливість ліцензіату користуватися (з дотриманням правил, що містяться в договорі, що раніше були обговорені сторонами), об'єктом права інтелектуальної власності.

Особа, що є власником права власності на торгівельну марку, в праві реалізувати її продаж, дарування, або ж надати право користування даним об'єктом іншій особі.

Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть послуги з укладання договору про передачу прав використання торговельної марки. Наші співробітники - знатоки своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в сфері інтелектуального права, завдяки чому, досягають максимально ефективного результату для клієнта.

Ми надамо послуги, що включають:

 • Консультування клієнтів з питань оформлення договору про передачу прав власності на торгівельну марку (як в усному, так і в письмовому вигляді);
 • Надамо допомогу в безпосередньому складанні даного договору, зі зверненням уваги на всі вимоги клієнта;
 • Зможемо здійснити реєстрацію даного договору в спеціально уповноважених органах, а також представимо в них інтереси клієнта.

Загальні відомості

 1. Оформлення даного договору повинно бути здійснено з дотриманням письмової форми.
 2. У змісті документа обов'язково має бути присутня інформація про сторони, що його укладають.
 3. Обов'язково повинен бути присутнім предмет договору.
 4. Слід зазначити номер документа, що підтверджує факт легалізації торговельної марки (Свідоцтва).
 5. Потрібно відобразити всі послуги, а також товари, з позначенням класів, затверджених Міжнародною класифікацією, право використання яких надається ліцензіату.
 6. Вказати дані про місцезнаходження сторін, що укладають угоду.

Підготовка до укладення договору про передачу права користування торгівельною маркою

 • Перед тим, як оформити ліцензійний договір на використання торговельної марки, обом сторонам необхідно звернути увагу на факт того, чи обмежена угодою територія, на яку поширюється право використання торгової марки. Варто звернути увагу, що для ліцензіата буде розумно враховувати, що для подальшого розвитку бізнесу, прив'язка до певної території послужить однозначним мінусом. Однак, для вигідного положення ліцензіара, вимога щодо прив'язки до конкретної території обов'язково має бути присутнім.
 • Необхідно обговорити питання, що стосується права ліцензіата оформляти договір субліцензії. Дане питання є дуже складним, і повинно бути обумовленим між сторонами заздалегідь. Адже з одного боку, це дасть можливість популяризувати торгову марку серед споживачів, а з іншого - може зіграти злий жарт з ліцензіаром, при некоректному її використанні.
 • Визначитися з розміром вигоди, що отримає ліцензіар від даної угоди.

Вартість, а також терміни надання послуг, пов'язаних з договором про передачу прав власності на торговельну марку, залежать від безлічі факторів, головним серед яких, є швидкість надання послуги. Співробітники «JUSTLEX» гарантують оперативне надання послуги в чітко обумовлені терміни і за прийнятними цінами, що можуть підтвердити відгуки наших клієнтів.

Переваги сторін, при укладенні договору про передачу права користування торгівельною маркою

Для ліцензіара:

 • Висновок ліцензійного договору про передачу прав використання торговельної марки, дозволить ліцензіарові зберегти своє право володіння даним об'єктом;
 • Дає можливість чітко визначити які саме права, і на які об'єкти, можуть передаватися за договором в кожному окремому випадку;
 • Дозволяє використовувати торгову марку одночасно з ліцензіатами;
 • Отримувати в ході діяльності додаткові доходи, пов'язані з укладенням договору, при цьому, не збільшуючи обсяги роботи.

Для ліцензіата:

 • Отримує доступ до реалізації продукції високої якості, при цьому використовуючи її найменування;
 • Отримує додаткові знання і практику в зв'язку зі співробітництвом за договором про передачу прав на використання торгової марки, завдяки відвідуванню торгових точок ліцензіара, а також проведення безлічі спільних маркетингових заходів;
 • Можливість підвищити рівень професіоналізму своїх співробітників;
 • При узгодженні з ліцензіаром - отримання додаткового доходу від видачі субліцензій.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX