Виготовлення печаток і штампів

Записатися на консультацію

При реалізації господарської діяльності, суб'єкти підприємництва використовують штампи печаток. Це дозволяє засвідчити справжність документа, а також, захистити його від можливих підробок. На жаль, законодавчо, процес виготовлення печаток не регламентується, в зв'язку з чим, в даній сфері, громадяни можуть дотримуватися принципу «дозволено все, що не заборонено законом», однак, при цьому необхідно пам'ятати про те, що для оформлення печатки необхідно мати певний багаж знань, що дозволить не зіткнутися з негативними наслідками.

Сьогодні, існує спрощений порядок легалізації юридичних осіб, що передбачає можливість використання печаток на розсуд суб'єктів підприємництва. Однак, варто зазначити, що існує тенденція, відповідно до якої, більша кількість представників великих підприємств, відмовляють співпрацювати з іншими суб'єктами, в зв'язку з відсутністю у них належно оформленої печатки. Тому, наші фахівці все-таки рекомендують виготовити печатку, для того, щоб бути впевненими в подальшому успіху підприємства, а також про його безпеку.

Для того, щоб виготовити печатку, необхідно:

  1. Представити відомості, що стосуються найменування підприємства, або ж фізичної особи, яка є підприємцем, або ж громадської організації/іншої установи.
  2. Дати інформацію про місце реєстрації замовника послуги.
  3. Уявити документ, що засвідчує факт привласнення ідентифікаційного номера платника податків, або ж ЄДРПОУ.
  4. Здійснити погодження макета печатки зі співробітниками нашої фірми.
  5. Визначити терміни виготовлення печатки, а також, позначити адреса, за яким замовник отримає печатку.

Наші фахівці допоможуть індивідуалізувати штамп печатки, а також, нададуть допомогу при підборі найбільш підходящого відбитка.

Слід зазначити, що підробка печаток може тягнути за собою кримінальну відповідальність, у випадках, передбачених законом нашої держави.

Зберігання печатки

Особою, яка є відповідальною за використання, а також зберігання печаток, є керівник установи, організації або ж підприємства. У разі, коли керівник змінюється, печатка повинна бути передана відповідно до оформленого акту, що засвідчує факт передачі/прийому.

У разі, якщо печатка була загублена, є можливість надання копії її відбитка для виготовлення нової.

Знищення печатки

Для того, щоб убезпечити підприємство при необхідності знищення печатки, за наказом керівника створюється спеціальна комісія з ліквідації. В результаті здійснення даної процедури, особи, наявні в складі цієї комісії оформляють протокол, де відображається інформація про кількість печаток, що підлягають знищенню, інформацію про особу, що є відповідальною за таку процедуру, а також, склад створеної комісії.

Що стосується знищення печаток на невеликих підприємствах, то це можна оформити актом.

Чому слід звернутися за допомогою фахівців?

Якщо Ви плануєте здійснити процедуру виготовлення печатки, рекомендуємо звернутися за професійною допомогою. У зв'язку з тим, що дана процедура є досить складною, самостійна її реалізація може привести до безлічі негативних наслідків і затягування процесу. Завдяки співробітникам нашої компанії, Ви зможете заощадити свій особистий час.

Представники нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє виконати послугу з досягненням максимально ефективного результату для клієнта. Ми надаємо послуги в чітко обумовлені терміни, дотримуючись лояльної цінової політики, про що говорять численні відгуки.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX