Витребування та легалізація документів

Записатися на консультацію

Процедура витребування документів передбачає отримання дубліката або ж оригіналу необхідного документа в спеціально уповноваженому державному закладі. Після здійснення витребування документів, оформлюється спеціальний запис в чинному архіві або ж реєстрі, а даний документ має абсолютно ідентичну юридичну силу з тим, що був виданий раніше.

Фахівці нашої юридичної фірми прискорять процес витребування документів, адже ми діємо у відповідності до налагодженого механізму, виробленого роками. Завдяки накопиченому теоретичному багажу знань і практичному досвіду, ми надаємо послуги в чітко обумовлені терміни і без зайвого затягування.

Залежно від виду документа, отримати дублікат або оригінал якого необхідно, Ви можете звернутися в наступні органи державної влади:

 • До органів Запису актів громадянського стану, як місцевого, так і обласного призначення;
 • Архівні служби, державного значення, в тому числі, архів Міністерства, що реалізує державну політику у сфері оборони;
 • Навчальні заклади.

При цьому, необхідно пам'ятати про те, що при самостійній реалізації процедури даного типу, можуть наступити певні негативні наслідки, що затягнуть витребування документів. Варто заздалегідь проконсультуватися з фахівцями нашої юридичної фірми, що знають всі нюанси і деталі, що допоможуть привести до бажаного результату.

Так, наприклад, при зверненні до органів Запису актів громадянського стану, у видачі документа може бути відмовлено, якщо:

 1. Особа не має побічних або прямих родинних зв'язків з померлим (це стосується витребування документа, що засвідчує факт смерті громадянина).
 2. Особа позбавлена, або ж обмежена в батьківських правах (це стосується повторної видачі документа, що засвідчує факт народження громадянина).
 3. Потрібна видача документа, що посвідчує розірвання шлюбу - свідоцтва (на сьогоднішній день можлива видача лише довідка, формального зразка).

Крім цього, документи можуть бути витребувані за рішенням суду, у підприємств, організацій, установ, якщо такий документ безпосередньо має відношення до вчинення злочину, або ж навпаки, служить підтвердженням того, що особа не причетна до цього злочину.

Реалізація процедури витребування документів

 1. Перш за все, необхідно надати співробітнику нашої фірми копію документа, або ж довести до відома, який саме документ потрібно витребувати.
 2. Слід надати відомості про те, яким органом було видано документ, кому, а також дату його видачі.
 3. Оформлення довіреності на представництво інтересів.

Вартість і терміни реалізації процедури

Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з фахівцями нашої фірми, адже кожен випадок є індивідуальним і має свої особливості. Ми гарантуємо виконання роботи в чітко обумовлені терміни, без зайвого затягування і дотримуючись лояльної цінової політики.

Плюси роботи з нами

 • Досвідчені і висококваліфіковані фахівці, що мають необхідний багаж теоретичних і практичних знань;
 • Ми готові надати допомогу при вирішенні питання абсолютно будь-якої складності;
 • Наші співробітники використовують всілякі доступні ресурси для задоволення всіх вимог клієнта;
 • Наші послуги є доступними для кожного, хто цього дійсно потребує;
 • Оперативність надання послуг.

Ви можете оформити процедуру витребування документів навіть у тому випадку, якщо перебуваєте за межами України, однак варто звернути увагу на те, що в цьому випадку, терміни її надання будуть дещо збільшені, про що клієнт буде попереджений завчасно.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX