Нострифікація

Записатися на консультацію

Дана процедура передбачає собою легалізацію в Україні документа про освіту, що була отримана за кордоном. Робиться це для того, щоб мати можливість продовжити здобуття освіти на території нашої держави або ж використовувати іноземний диплом для того, щоб влаштуватися на роботу. Здійснюється нострифікація в Міністерстві, що реалізує державну політику у сфері освіти, а також науки. В результаті проведення даної процедури, Ви будете мати на руках спеціальне свідоцтво, що засвідчує юридичну силу диплома на території України.

Фахівці нашої юридичної фірми мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволить провести процедуру нострифікації в чітко обумовлені терміни і без зайвого затягування, навідміну від інших компаній, що надають послуги в даній сфері.

Існує певний перелік документів, що не підлягають нострифікації в нашій країні, до них належать такі:

 • Видані установами освіти або ж їх філіями, що не прошли процедуру акредитації в країні приналежності, або в іноземній державі, де здійснювалася діяльність, або ж документи, що не визнгаються країною приналежності установи освіти в зв'язку з певними причинами;
 • В яких не містяться відомості про присвоєння певного кваліфікаційного або ж освітнього рівня, присвоєному особі, або ж він не відповідає жодному з напрямків, що діє в Україні;
 • Видані незаконно;
 • Є недійсними, або ж були оформлені без дотримання стандарту, наявного в країні його видачі.

Здійснення процедури нострифікації

Для того, щоб отримати бажаний результат, потрібно пройти наступні етапи:

 1. Збір та оформлення необхідного для реалізації процедури пакета документів:
  1. Надати законної сили освітньому документу, шляхом проставлення апостиля. Варто відзначити, що не потрібно забувати про додаток до диплома, а при необхідності, легалізувати диплом освітнього рівня магістра, потрібно подача і диплом, що засвідчує факт отримання рівеня освіти – бакалавр;
  2. Засвідчити у нотаріуса (державного або ж приватного) документ про освіту, а крім цього, здійснити його переклад;
  3. Оформити довіреність на представлення інтересів особи, в разі, якщо процедура буде реалізовуватися не їм самостійно;
  4. Підготувати копію документа, що посвідчує особу (паспорта) власника диплома;
  5. Правильно оформити заяву з метою проведення процедури нострифікації;
  6. Підписати згоду особи, що є власником диплому на згоду обробки особистих (персональних) даних;
  7. У випадку, коли дана процедура реалізується освітнім закладом України, буде потрібно оформити відповідне клопотання від нього;
  8. Документ, про оплату державного мита за надання послуги.
 2. Здійснити подачу вище перерахованих документів до Міністерства, що реалізує державну політику у сфері освіти, а також науки. Варто відзначити, що після їх пред'явлення всі документи будуть повернуті заявнику.
 3. При необхідності, заявнику буде потрібно виконати певні додаткові вимоги, про це його повинні повідомити в письмовому вигляді.

Після того, як всі дії будуть реалізовані, уповноважений орган здійснює видачу відповідного свідоцтва або ж відмовляє у визнанні документа про освіту.

Для того, щоб не стикатися з негативними наслідками реалізації процедури нострифікації, рекомендуємо звернутися за професійною допомогою наших фахівців. Ми працюємо, дотримуючись лояльної цінової політики, про що говорять численні відгуки наших клієнтів. Теоретичний багаж знань в даній сфері, а також, практичний досвід дозволяє досягти максимально ефективного результату для клієнта.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX