Легалізація документів

Записатися на консультацію

Процедура легалізації документів буде необхідна, коли Ви маєте намір виїхати за межі нашої країни для навчання, отримання роботи або ж з іншою певною метою.

Легалізація є процедурою, що має формальний характер і реалізується з метою надання документу офіційного значення за межами України для їх надання в уповноважені органи інших держав.

Способи легалізації документів можуть бути наступними:проводитися шляхом проставлення апостиля безпосередньо на документі, або ж у вигляді додатку до нього або ж консульствами.

Апостилювання документів

Апостилем є спеціалізований штамп, що відображається на документах офіційного призначення, що надходять від держав, що підписали Гаазьку конвенцію, норми якої скасували необхідність в легалізації документів. Проставлення апостиля підтверджує справжність таких обов'язкових реквізитів документа, як штампи, підписи або ж печатка.

Повноваження здійснення даної процедури надано таким уповноваженим установам:

  • Відділам легалізації актів цивільного стану;
  • Міністерству, яке здійснює функції в сфері іноземних справ;
  • Міністерству, яке здійснює функції в сфері науки і освіти нашої держави;
  • Міністерству юстиції нашої країни.

Подвійний апостиль:

Даний порядок передбачає наступний обов'язковий переклад документа, а також, обов'язкове нотаріальне посвідчення підпису особи, що проводила таке переведення і подальше апостилювання перекладу документів в Міністерстві юстиції нашої країни.

Легалізація консульствами:

Легалізація документів консульствами передбачає їх посвідчення в Міністерстві юстиції України (в певних випадках в іншій уповноваженій установі), слідом - в Міністерстві, що здійснює функції в сфері іноземних справ, а після - в спеціалізованому відділі легалізації того консульства, що відноситься до країни, для якої здійснюється дана процедура.

Особливості процедури легалізації документів

  • З метою подачі документів на легалізацію консульством від імені клієнта необхідно оформити спеціальний документ - довіреність, що буде містити відомості про представлення інтересів. У разі, коли особа, яка є власником документів, знаходиться за межами нашої держави, є можливим скласти довіреність прямо в українському консульстві на території іноземної держави;
  • Якщо потрібно легалізувати освітні документи, печатки про легалізацію можуть ставитися на засвідчених нотаріально копіях таких документів;
  • Якщо потрібно легалізувати документи, що видавалися органами реєстрації актів цивільного стану, потрібно подавати їх новий зразок. Коли в іноземній державі є чинним старий зразок, то може бути подана засвідчена нотаріально копія;
  • Для здійснення даної процедури, при подачі документів юридичними особами, потрібно оформити лист супровідного характеру, що складається на формалізованому бланку підприємства і має містити підпис керівника та печатку. В даному документі потрібно вказати відомості людини, що буде здійснювати надання документів.

Наша компанія має в своєму штаті досвідчених фахівців, що готові надати комплексні послуги в даній сфері. Завдяки нашій роботі, Вам вдасться уникнути труднощів і заощадити свій особистий час.

Ми гарантуємо виконання послуг в чітко обумовлені терміни і дотримуючись лояльної цінової політики. Наші співробітники направлять всі можливі зусилля для того, щоб досягти максимально ефективного результату для клієнта і задовольнити всі його вимоги.

Що стосується вартості надання послуги, то дане питання необхідно уточнювати при особистій зустрічі зі спеціалістами нашої юридичної фірми.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX