Дозвіл на вогнепальну зброю в Києві

Записатися на консультацію

Процедура отримання дозволу на зброю в нашій державі може дещо різниться в залежності від конкретного її виду. Фахівці нашої юридичної фірми нададуть комплексні послуги в даній сфері, завдяки чому ви будете мати законні підстави для того, що стати власником зброї, адже за незаконне зберігання, реалізацію або ж носіння зброї може наступити відповідальність. Однак, варто зазначити, що відповідно до норм нашої держави, не всі громадяни можуть отримати дозвільну документацію даного виду. Для того, щоб мати уявлення про види зброї, а також про процедуру оформлення дозволу на неї, необхідно ознайомитися з безліччю нормативної документації.

Зброя травматичного виду

Громадяни можуть оформити дозвіл на травматичну зброю, в разі, якщо вони є:

 • Співробітниками Міністерства, що реалізує діяльність в сфері внутрішніх справ, органів судової влади, прокуратури, державних органів митниці, служби, що реалізує діяльність в сфері безпеки. В такому випадку, громадяни надають в уповноважений орган документ, що засвідчує їх місце роботи (довідку). Якщо дозвіл на травматичну зброю необхідно оформити на близьких родичів даної категорії осіб, вимагається надання документа, що засвідчує факт родинних зв'язків;
 • Журналістами. При необхідності отримання дозволу, журналісти подають свідоцтво, яке засвідчує право на здійснення журналістської діяльності, а також, документ, що видається головним редактором, з проханням про видачу дозволу;
 • Державними службовцями, якщо є така необхідність. Ними подається відповідне рішення, яке підтверджує необхідність застосування зброї даного виду, а також термін дії такого документа;
 • Депутатами. В такому випадку надається документ, що підтверджує займану посаду;
 • Членами організацій, що здійснюють функції з охорони громадського порядку.

Гладкоствольна зброя

 1. Перш за все, для того, щоб отримати дозвіл на даний вид зброї, потрібно зібрати наступні документи:
  1. Довідку, що підтверджує відсутність у особи судимості.
  2. Документ, що засвідчує належний стан здоров'я.
  3. Документ, що засвідчує проходження спеціалізованих курсів в сфері поводження зі зброєю даного виду.
 2. Подача зібраних документів до уповноваженого органу - відділу дозвільної системи певного району, з метою отримання дозволу на гладкоствольну зброю.
 3. Після цього, необхідно вибрати певний вид зброї і здійснити процедуру її реєстрації.

Після того, як всі перераховані вище дії будуть здійснені, Ви станете законним власником гладкоствольної зброї. Однак, варто звернути увагу, що дану процедуру значно полегшать послуги осіб, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері.

Термін дії такого дозволу становить три роки.

При необхідності, наші співробітники зможуть проконсультувати Вас про придбання дозволу на другу зброю, або ж зброю нарізної типу.

Ми пропонуємо:

 1. Надання консультацій клієнту, з усіх питань, що його цікавлять (як в усному, так і в письмовому вигляді).
 2. Підготовка необхідної документації в ході отримання дозволу на зброю.
 3. Подача документів до уповноваженого органу державної влади.
 4. Представлення інтересів клієнтів при спілкуванні з представниками державних органів.
 5. Оскарження рішень осіб, які здійснюють функції в органах державної служби.

Вартість і строки надання послуг

Дані питання необхідно уточнювати при особистому зверненні до фахівців нашої юридичної фірми, адже кожен випадок вимагає індивідуального підходу і має свої особливості, залежно від чого варіюється ціна надання послуги, а також строк їх виконання. Ми гарантуємо виконання роботи в чітко обумовлені терміни і співвідношення ціни і якості.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX