Визнання договору недійсним

Записатися на консультацію

При укладанні різних договорів, особи, що беруть участь в угоді, обов'язково повинні дотримуватися всіх умов його дійсності. В іншому ж випадку, такі угоди можуть бути визнані недійсними судами, або ж це може випливати з самої норми закону. Виходячи з даних положень, недійсні договори діляться на заперечні і нікчемні.

Юристи нашої компанії нададуть правову допомогу при укладанні різних договорів. Завдяки багаторічному досвіду роботи, наші фахівці простежать за тим, щоб в угоді були дотримані всі необхідні умови, і ніякі помилки не були допущені.

Умови дійсності договору

  1. Перш за все, в договорі не повинні бути присутніми положення, що спростовують існуючі норми Цивільного кодексу, а також інших актів законодавства, що регулюють цивільні правовідносини, крім цього, його зміст не може суперечити цивільним і державним інтересам і прийнятим моральним засадам.
  2. Сторони, що укладають договір, обов'язково повинні мати повний обсяг дієздатності. При цьому, важливо відзначити, що юридичні особи (установи, підприємства, організації) одержують обсяг дієздатності відповідно до прийнятих ними установчих документів, або ж грунтуючись на нормах законодавства. Фізичні ж особи, набувають повного обсягу цивільної дієздатності при досягненні свого повноліття.
  3. Учасники договору повинні вступати в правовідносини за власним волевиявленням, що є вільним і відповідає внутрішнім бажанням укласти цю угоду.
  4. При укладенні договору, обов'язково повинна дотримуватися його форма. Тобто якщо для певних видів договорів передбачена письмова форма, його державна реєстрація та нотаріальне завірення, то всі ці вимоги повинні бути дотримані, для того, щоб він був визнаний дійсним.
  5. Укладення договору повинно здійснюватися з метою настання реальних наслідків і результату.
  6. Договір, що укладається представниками від імені неповнолітніх осіб, або ж зовсім, малолітніх, не може суперечити їх правам і законним інтересам.

Судовий порядок визнання договору недійсним

При зверненні до суду про визнання договору недійсним обов'язково потрібно врахувати наступне: по-перше, угода може бути визнана такою не в повному обсязі, а лише в певній частині, а по-друге, обов'язково необхідно звернути увагу на термін давності для подачі позову даного виду (він становить три роки з моменту укладення).

Важливо відзначити, що для того, щоб отримати позитивний результат справи, необхідно звернутися до кваліфікованих фахівців, якими є співробітники нашої фірми. Представники нашої компанії складуть грамотну позовну заяву, враховуючи всі нюанси і особливості справи. Наступним кроком, буде подача позову до органу судової влади, після чого адвокат представить Ваші інтереси при розгляді справи.

На прийняття судом рішення впливає як доказова база, так і аргументація правової позиції, що краще довірити фахівцям своєї справи.

Варто зазначити, що для того, щоб не допустити порядку судового розгляду справи, не буде зайвим участь юриста при безпосередньому укладанні договорів. В такому випадку, недостатня правова обізнаність не зможе зіграти з Вами злий жарт, адже професіонал своєї справи проконтролює всі Ваші дії, а також, дотримання всіх необхідних умов дійсності угоди.

Наші послуги

  • Надання інформативних консультацій з усіх питань, що цікавлять клієнта;
  • Юридичний супровід і правова допомога при укладанні угод різного виду;
  • Правовий аналіз укладеного договору;
  • Оформлення позовної заяви та представлення інтересів клієнта в суді.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX