Складання договору купівлі-продажу

Записатися на консультацію

У зв'язку з тим, що особливості укладення договору купівлі - продажу, як рухомого, так і нерухомого майна, знайомі далеко не всім громадянам нашої країни, не буде зайвим отримати правову консультацію з даного питання, перед безпосереднім оформленням угоди даного виду.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в сфері складання договорів купівлі - продажу, що дозволяє захистити права і законні інтереси клієнтів, а також дотриматися всіх необхідних вимог законодавства. Звернувшись до нас, Ви можете не перейматися через те, що договір буде складено із Ваших інтересів, чи з недотриманням всіх обов’язкових умов, адже наші спеціалисти мають досконалі знання в цій сфері.

Для того, щоб договір купівлі - продажу вважався укладеним, необхідно позначити в ньому осіб, що беруть участь в угоді, його ціну, а також, період в який повинні бути виконані умови такої угоди (її строк).

Що може бути предметом укладення договору купівлі-продажу?

 • Перш за все, це об'єкти нерухомості, а також, рухоме майно;
 • Права майнового характеру. В дане поняття може входити інтелектуальна власність, володіння ділянкою землі і так далі;
 • Цінні папери. Під дане поняття можуть підпадати акції, векселі, облігації та інші види.

Більшість договорів даного виду повинні бути укладені в письмовій формі і подальшим нотаріальним посвідченням. Звичайно ж, якщо мова йде про роздрібну торгівлю, то дані вимоги не є обов'язковими. Важливо відзначити, що кожен договір купівлі - продажу має свої особливості, що залежать від предмета його укладення.

Документи, необхідні для укладення договору купівлі-продажу

 1. Документи, що засвідчують особу сторін (їх паспорта).
 2. Ідентифікаційні номери платників податків (кожної зі сторін).
 3. Документ, що засвідчує право власності на предмет договору.
 4. Витяг із спеціалізованого реєстру.
 5. Відповідні заяви від сторін, а також їх членів сім'ї.

Звертаємо Вашу увагу на те, що даний перелік не є вичерпним, адже це буде залежати від кожного індивідуального випадку. Уточнювати дане питання необхідно при особистій консультації клієнта з представниками нашої компанії.

Процедура укладання договору купівлі-продажу

 • Підготовка необхідного переліку документів, а також їх перевірка фахівцем нашої компанії;
 • Оформлення договору, що має попередній характер. На даному етапі сторони домовляються про ціну предмета, визначають суми, що мають бути внесені як завдаток, визначають термін для оформлення основного договору, а також, обумовлюють дії осіб, які беруть участь в угоді, в разі розірвання договору;
 • При необхідності, отримання письмових заяв від дружини/чоловіка, в яких вказується їх згода на продаж майна;
 • Оплата сторонами всіх сум державного мита;
 • Розрахунок сторін;
 • Після цього, договір даного виду проходить нотаріальне завірення.

Скориставшись послугами наших фахівців, Ви зможете убезпечити себе від негативних наслідків, що можуть виникнути у зв'язку з неправильним укладанням договору купівлі - продажу. Ми не тільки проконсультуємо Вас з усіх питань (що є можливим як в усній, так і в письмовій формі), стосовно реалізації укладення угоди даного виду, але і допоможемо в його складанні (з метою дотримання всіх обов'язкових умов), а також, представимо Ваші інтереси при нотаріальному засвідченні.

Ми гарантуємо якісне надання послуги в чітко обумовлені терміни, адже головна наша мета - дотримання інтересів клієнта. Наша компанія здійснює діяльність, дотримуючись лояльної цінової політики, що підтверджують відгуки наших постійних клієнтів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX