У зв'язку з тим, що особливості укладення договору купівлі - продажу, як рухомого, так і нерухомого майна, знайомі далеко не всім громадянам нашої країни, не буде зайвим отримати правову консультацію з даного питання, перед безпосереднім оформленням угоди даного виду.
Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в сфері складання договорів купівлі - продажу, що дозволяє захистити права і законні інтереси клієнтів, а також дотриматися всіх необхідних вимог законодавства. Звернувшись до нас, Ви можете не перейматися через те, що договір буде складено із Ваших інтересів, чи з недотриманням всіх обов’язкових умов, адже наші спеціалисти мають досконалі знання в цій сфері.
Для того, щоб договір купівлі - продажу вважався укладеним, необхідно позначити в ньому осіб, що беруть участь в угоді, його ціну, а також, період в який повинні бути виконані умови такої угоди (її строк).
Що може бути предметом укладення договору купівлі-продажу?
- Перш за все, це об'єкти нерухомості, а також, рухоме майно;
- Права майнового характеру. В дане поняття може входити інтелектуальна власність, володіння ділянкою землі і так далі;
- Цінні папери. Під дане поняття можуть підпадати акції, векселі, облігації та інші види.
Більшість договорів даного виду повинні бути укладені в письмовій формі і подальшим нотаріальним посвідченням. Звичайно ж, якщо мова йде про роздрібну торгівлю, то дані вимоги не є обов'язковими. Важливо відзначити, що кожен договір купівлі - продажу має свої особливості, що залежать від предмета його укладення.
Документи, необхідні для укладення договору купівлі-продажу
- Документи, що засвідчують особу сторін (їх паспорта).
- Ідентифікаційні номери платників податків (кожної зі сторін).
- Документ, що засвідчує право власності на предмет договору.
- Витяг із спеціалізованого реєстру.
- Відповідні заяви від сторін, а також їх членів сім'ї.
Звертаємо Вашу увагу на те, що даний перелік не є вичерпним, адже це буде залежати від кожного індивідуального випадку. Уточнювати дане питання необхідно при особистій консультації клієнта з представниками нашої компанії.
Процедура укладання договору купівлі-продажу
- Підготовка необхідного переліку документів, а також їх перевірка фахівцем нашої компанії;
- Оформлення договору, що має попередній характер. На даному етапі сторони домовляються про ціну предмета, визначають суми, що мають бути внесені як завдаток, визначають термін для оформлення основного договору, а також, обумовлюють дії осіб, які беруть участь в угоді, в разі розірвання договору;
- При необхідності, отримання письмових заяв від дружини/чоловіка, в яких вказується їх згода на продаж майна;
- Оплата сторонами всіх сум державного мита;
- Розрахунок сторін;
- Після цього, договір даного виду проходить нотаріальне завірення.
Скориставшись послугами наших фахівців, Ви зможете убезпечити себе від негативних наслідків, що можуть виникнути у зв'язку з неправильним укладанням договору купівлі - продажу. Ми не тільки проконсультуємо Вас з усіх питань (що є можливим як в усній, так і в письмовій формі), стосовно реалізації укладення угоди даного виду, але і допоможемо в його складанні (з метою дотримання всіх обов'язкових умов), а також, представимо Ваші інтереси при нотаріальному засвідченні.
Ми гарантуємо якісне надання послуги в чітко обумовлені терміни, адже головна наша мета - дотримання інтересів клієнта. Наша компанія здійснює діяльність, дотримуючись лояльної цінової політики, що підтверджують відгуки наших постійних клієнтів.