Складання договору франчайзинга

Записатися на консультацію

Даний вид договору набирає все більшої популярності на території нашої країни, незважаючи на те, що норми нашого законодавства не в повній мірі регулюють дане питання.

Перш за все, необхідно відзначити, що в Україні цей вид правовідносин іменується комерційною концесією, та представляє собою угоду осіб, відповідно до якої, одна зі сторін, яка є власником права, бере на себе зобов'язання надати другій стороні, яка є користувачем, право на використання належних їй прав інтелектуального характеру, з метою надання певного виду послуг або ж виготовлення і реалізації конкретного товару, за визначену договором плату і на умовах правовласника.

Юристи нашої компанії нададуть послуги з грамотного складання договору данного виду. Адже, для успішної реалізації діяльності, необхідно, щоб всі значущі умови домовленості обов'язково були дотримані, в іншому ж випадку, договір може вважатися неукладеним.

Довірте цю роботу професіоналам своєї справи, що мають багаторічний досвід роботи в договірному праві.

Особливості договору франчайзинга

 1. Особами, котрі укладають договір комерційної концесії, можуть бути як юридичні, так і фізичні особи. Однак, при цьому, вони повинні в обов'язковому порядку здійснювати підприємницьку діяльність.
 2. Даний вид договору складається виключно з дотриманням його письмової форми, в іншому ж випадку, він буде вважатися нікчемним.
 3. Крім цього, угода даного типу має бути зареєстрована державою, в уповноваженому органі легалізації.
 4. За використання прав правовласника обов'язково передбачається винагорода, що іменується роялті. Сторони угоди самостійно визначають форму її виплати.
 5. Сторона, яка є правовласником, не може передавати іншим особам такі ж права на території знаходження користувача. А крім цього, бере на себе зобов'язання і самостійно не здійснювати аналогічну діяльність на даній території.
 6. Користувач прав, в свою чергу, не може конкурувати з правовласником, а також, зобов'язується не отримувати подібні права від осіб, які є конкурентами правовласника.
 7. Користувач в обов'язковому порядку повинен обговорювати з правовласником внутрішнє і зовнішнє оформлення приміщень, призначених для продажу товарів або ж надання послуг. А крім цього, вибирати розташування таких приміщень з урахуванням побажань правовласника.

Порядок реалізації процедури складання договору франчайзинга

 1. Зустріч з клієнтом і ознайомлення зі сторонами укладення угоди.
 2. Консультування клієнта з усіх питань, що його цікавлять.
 3. Безпосередня розробка проекту договору.
 4. Внесення змін, відповідно до вимог клієнта.
 5. Передача готового договору клієнту.

Важливо відзначити, що вартість і термін надання послуги зі складання договору франчайзингу необхідно уточнювати при особистій консультації з представниками нашої компанії, адже все залежить від індивідуального випадку.

Наші співробітники зобов'язуються виконати всі роботи якісно і в чітко обумовлені терміни. Завдяки послуг, що нами надаються, клієнти убезпечать себе від можливих негативних наслідків визнання договору недійсним, адже при самостійному оформленні даного виду угоди не допустити вчинення помилок практично неможливо.

Наша фірма орієнтована на дотримання інтересів клієнта, адже ми намагаємося виконувати послуги з урахуванням всіх їхніх побажань і вимог. Лояльна цінова політика робить доступною цю послугу кожному, хто її потребує. Численні позитивні відгуки клієнтів є підтвердженням того, що в результаті Ви зможете отримати якісно оформлений договір франчайзингу з дотриманням всіх вимог законодавства.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX