Запрошення іноземця в Україну

Записатися на консультацію

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть якісні послуги з оформлення запрошення для іноземців. Наші фахівці мають величезний багаж знань і багаторічний досвід роботи в сфері міграційного права, завдяки чому, для клієнта буде досягнуто максимально ефективний результат. Наш офіс знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові без труднощів прибути і оперативно розповісти про виниклу проблему. Юристи фірми «JUSTLEX» нададуть змістовні консультації з цікавлячих Вас питань, як в письмовому, так і в усному вигляді.

Правильне оформлення запрошення для іноземця, може слугувати підставою для видачі йому візи. Всі види запрошень розрізняються залежно від того, скільки планує перебувати іноземець на території нашої держави, а також цілей, в зв'язку з якими він перебуває.

Співробітники нашої компанії нададуть допомогу при оформленні будь-яких видів запрошень: туристичних, приватних (гостьових), або ж ділових. Ми з радістю підкажемо, який саме тип запрошення підійде саме Вам. Завдяки нашим послугам Ви зможете зберегти свій час і спокійно очікувати результату.

Туристичне запрошення для іноземця

Документ даного виду може бути виданий особам з іноземним громадянством, при пред'явленні ними туристичного ваучера (даний документ оформляється туристичним оператором, що здійснює функції на території України, і має право надавати послуги з в'їзного туризму).

Варто відзначити, що крім ваучера, де зазначається інформація про туристичну компанію, що приймає клієнта, дані про особу, що є туристом, а також місце його проживання на території нашої держави. Особі з іноземним громадянством повинні бути надані наступні документи: програму туру, поліс медичного страхування, що є обов'язковим, гарантійний лист від туристичної фірми, а також копії реєстраційних документів, що необхідно засвідчити печаткою фірми.

Важливо сказати, що ваучер може видаватися для одноразового візиту, на тридцять днів, або ж дворазового - на шістдесят днів.

Запрошення даного виду оформляється в досить стислі терміни. Для того, щоб здійснити оформлення запрошення, необхідно надати копію проїзного документа (закордонного паспорта, що посвідчує особу) туриста, а також заповнити заяву встановленого зразка.

Гостьове запрошення для іноземця

Даний вид запрошення оформляється для того, щоб іноземець зміг відвідати своїх друзів і родичів. Оформляється такий документ відповідно до запрошення особистого характеру, що видається співробітниками міграційної служби. Для його отримання необхідно оформити та подати заяву в уповноважений орган.

Максимальний термін перебування в межах України, у відповідності до гостьового запрошення може бути дев'яносто днів протягом ста вісімдесяти днів, з дозволом виїзду.

При здійсненні даної процедури, клієнт отримує наступні документи:

  1. Копії документа, що підтверджує особу боку, що є приймаючою.
  2. Гостьове запрошення, оформлене з усіма вимогами законодавства.
  3. Заявку, що необхідно заповнити для отримання гостьової візи.

Даний документ оформляється протягом п'яти робочих днів, однак, можливо здійснити дану процедуру швидше, у виняткових випадках. У разі, якщо у Вас виникають певні додаткові питання, працівники нашої фірми зможуть детально Вас проінформувати і підказати їх рішення.

Ділове запрошення для іноземця

Даний документ видається іноземній особі на підставі заяви установи, організації, підприємства, що запрошує юридичну особу і обов'язково повинна мати спеціальний дозвіл на оформлення запрошень даного виду.

Інформація, що повинна бути вказана про іноземну особу в бізнес - запрошенні включає:

  • Дані про прізвище та ім'я особи, що є запрошеним;
  • Інформація про дату народження особи;
  • Дані про місце перебування іноземця, на період його знаходження в Україні.

Таким чином, ділове запрошення може бути оформлено для іноземця, в разі, коли йому необхідно прибути на територію нашої держави для підписання різних документів, або ж провести ділові зустрічі з партнерами по бізнесу для налагодження справ.

Юридична компанія «JUSTLEX» - гарантує захист і представлення Ваших інтересів з питань оформлення запрошень в Україні.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX