Отримати довідку про дні перебування іноземця в Україні

Записатися на консультацію

Фахівці юридичної компанії «JUSTLEX» мають багаторічний досвід роботи в сфері міграційного права і гарантують якісне надання послуг в чітко обумовлені терміни. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволить досягти максимально ефективного результату.

В спектр наших послуг входить:

 • Надання як усних, так і письмових консультацій іноземним громадянам, що стосуються отримання довідки про терміни перебування на території України;
 • Здійснення аналізу всіх необхідних документів та іншої інформації для оформлення довідки;
 • Підготовка пакету всіх необхідних документів для здійснення цієї процедури;
 • Безпосередня розробка довідки про дні перебування іноземця на території України.

Термін тимчасового перебування осіб з іноземним громадянством, або осіб, що не є підданими жодної країни, відрізняється в залежності від того, підлягають вони в'їзду на територію нашої держави за візою, або ж за безвізовим режимом.

У першому випадку, особи мають право перебувати в межах нашої держави в період часу, обумовленим візою, при цьому, зараховується останній діючий день для такого документа. Якщо брати до уваги другий випадок, то іноземці, що перебувають на території нашої країни, можуть спокійно тут себе почувати не більш ніж дев'яносто днів протягом ста вісімдесяти днів, однак, в тому випадку, якщо інше не було передбачено договорами міжнародного характеру. При цьому, порядок, передбачений для правильного визначення днів перебування особи з іноземним громадянством в Україні, здійснюється таким чином: відраховується сто вісімдесят днів назад від того дня, на який потрібно обчислити законні підстави знаходження особи з іноземним громадянством на території нашої держави. Таким чином, якщо особа перебувала в Україні не більше дев'яноста днів в даний період, значить, законність перебування не була порушена.

Варто відзначити, що в разі порушення особою терміну перебування на території України, особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності, а крім цього, уповноважені органи мають право заборонити в'їзд на територію нашої держави таким особам, на три роки. Тому, для того, що б уникнути неприємностей, необхідно або вчасно звернутися до відповідних органів для продовження терміну перебування, або ж залишити територію України.

Необхідні документи для отримання довідки про дні перебування в Україні

 1. Правильно заповнена заява, де необхідно вказати наступну інформацію: дані про прізвище, ім’я та по батькові особи, що бажає отримати такий документ, про громадянство, вказати стать особи, яка є заявником, інформацію про дату і місце народження, дані, що включають прибуття разом з такою особою дітей (до вісімнадцяти років), про місце проживання і деяку іншу інформацію.
 2. Документ, що підтверджує відомості про особу (паспорт).
 3. В особливих випадках, можуть знадобитися такі документи, як той, що підтверджує факт народження дитини, яка є сиротою, або довіреність на представлення інтересів.

Довідка про дні перебування в Україні може знадобитися іноземцю в разі, коли необхідно вирішити деякі питання трудового характеру, що включають нарахування гонорарів або премій, а також, фізичним особам, при необхідності визначення статусу резидентності, або в інших випадках.

Що стосується термінів оформлення даної процедури, наші фахівці зможуть реалізувати її протягом трьох робочих днів. Якщо говорити про оплату, то наша фірма надає послуги за прийнятними цінами, про що говорять численні відгуки наших клієнтів. Сума може залежати від безлічі факторів, тому дане питання буде доцільніше в індивідуальному порядку.

Юристи компанії «JUSTLEX» - професіонали своєї справи, що з радістю нададуть і інші послуги в сфері міграційного права, що охоплюють:

 • Оформлення запрошень для осіб з іноземним громадянством;
 • Продовження терміну перебування в межах нашої держави;
 • Отримання дозволу на працевлаштування в Україні;
 • Виїзд з України на постійне місце проживання;
 • Порядок імміграції в нашу країну;
 • Та інші.

Завдяки нашій роботі, Вам не доведеться спілкуватися з представниками міграційної служби, адже ми готові зробити це за клієнта. Крім цього, фірма «JUSTLEX» збереже Ваш особистий час і кошти, і гарантує захист Ваших законних прав та інтересів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX