Оформлення службової картки для іноземного працівника

Записатися на консультацію

Відповідно до норм законодавства України, праця іноземців, а також осіб, що не є підданими жодної країни, може використовуватися при наявності у них трудового дозволу. Однак, існують винятки з правил, у зв'язку з чим, такі особи можуть займатися трудовою діяльністю і без спеціального дозволу, серед них - співробітники іноземних представництв, що пройшли реєстрацію і діють відповідно до норм законодавства, з оформлення службових карток, кількість яких відповідає прийнятим на роботу співробітникам. Спочатку, при здійсненні реєстрації представництво зобов'язується заповнити відомості про кількість співробітників, яку підприємство має намір організувати.

Юристи фірми «JUSTLEX» нададуть послуги юридичного супроводу з оформлення службових карток. Ми гарантуємо якісну роботу, виконану в чітко обумовлені терміни, адже наші юристи - фахівці своєї справи, що знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері, ми досягнемо для Вас максимально ефективного результату.

Оформлення службової картки для працівника представництва іноземної організації є необхідним у зв'язку з існуючими міграційними правилами перебування осіб з іноземним громадянством на території України.

Слід зазначити, що відповідно до загальних правил, іноземці мають право знаходиться на території нашої держави не більше ніж дев'яносто днів протягом ста вісімдесяти днів. Однак, так як, працівник, для виконання своїх трудових обов'язків може затриматися в Україні на термін, що перевищує дев'яносто днів, в зв'язку з цим, він може оформити собі дозвіл на проживання тимчасового характеру, підставою, для отримання якого може служити службова картка. Про отримання тимчасової посвідки на проживання, співробітники нашої компанії можуть надати більш детальну інформацію, завдяки якій оформлення такої процедури зможе бути здійснено без зайвих проблем і зусиль.

Етапи отримання службової картки

  1. Підготовка всіх необхідних для оформлення даної процедури документів.
  2. Далі, для того, щоб оформити службову картку, необхідно звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
  3. Отримати готовий документ.

Що стосується вартості та строків надання послуги оформлення службової картки, то це залежить від безлічі факторів, серед яких можна виділити наявність або відсутність у заявника документів, необхідних для реалізації процедури, а також терміновості надання послуги. Ми надаємо допомогу за прийнятними цінами, що жодним чином не позначається на якості надання послуг. Рекомендуємо уточнити це питання при особистій зустрічі з представниками нашої компанії.

Необхідні документи для отримання службової картки

  1. Прохання нерезидента про видачу даного документа. Такий документ розробляється на спеціальному бланку і має бути засвідчений підписом та печаткою керівника такого підприємства.
  2. Документ, що підтверджує факт реєстрації іноземного представництва (його копія).
  3. Список іноземців, яким потрібно видати такий документ.
  4. Документ, що підтверджує особу співробітників (переклад якого підлягає нотаріальному посвідченню), а також їх фотографії.

Варто зазначити, що термін дії такого документа дорівнює трьом рокам. Після того, коли термін повноважень її власника закінчується, картка маєбути повернута за місцем видачі, власник має право ще раз звернутися для оформлення такого документа, що буде виданий знову на три роки. Працівникам представництв, що мають українське громадянство, службові картки не підлягають видачі.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть наступні послуги в цій сфері:

  • Консультації, як в усному, так і письмовому вигляді, з усіх додаткових питань, що цікавлять клієнта;
  • Представлення інтересів клієнта в органах державної влади;
  • Перевірка та оформлення необхідних документів.

Зазвичай, термін оформлення даного документа займає близько п'ятнадцяти днів, однак, у виняткових випадках, можливо його отримати в скорочені терміни.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX