Прописка в Києві

Записатися на консультацію

Записатися на консультацію

Іноземець, що прибув на територію нашої держави, повинен визначитися з питанням про місце проживання. Вищий закон нашої держави - Конституція, закріпила право на вільний вибір місця проживання, а також право вільного пересування в межах нашої країни. Однак, не варто забувати про необхідність особи, в десятиденний термін після його прибуття до місця свого проживання, пройти реєстраційну процедуру в порядку в установленому законом.

В Києві існує безліч організацій, що займаються питаннями прописки іноземців, для того, щоб здійснити цю процедуру, Вам потрібно зібрати всі необхідні документи і просто чекати вирішення питання. Що стосується документів, то необхідно мати при собі наступні:

 • Документ, що засвідчує особу (паспорт);
 • Талон, про проведення процедури зняття з попереднього місця, де було зареєстровано особу;
 • Документ, що послужить підставою для підтвердження права проживання в житло;
 • Для військовозобов'язаних осіб потрібно подача приписного або ж військового квитка.

Вид на проживання

Даним документом засвідчується особистість особи, з іноземним громадянством, а також його право на постійній або тимчасовій основі перебувати в межах нашої держави. Відповідно, можна відрізнити тимчасовий документ, що підтверджує право законного перебування на території України, а також постійний.

Документи, необхідні для оформлення прописки в Києві:

 1. Правильно оформлене, з огляду на всі вимоги, визначені законом, заяву.
 2. Документ, що підтверджує особу іноземця, що має відображати в собі позначку про факт того, що була пересічена межа.
 3. Переклад, що засвідчується у нотаріуса, сторінок з документа, що підтверджує особу, що мають відомості про особисті дані особи.
 4. У копії потрібно подати документ, що може підтвердити існування у особи дозволу на імміграцію.
 5. Чотири фотокартки іноземця.
 6. Документ, що підтверджує оплату мита, розмір якої визначений законом.
 7. Документ, що підтверджує факт привласнення ідентифікаційного коду.

Порядок отримання безстрокового виду на проживання дещо відрізняється від отримання тимчасової посвідки на проживання.

Для того, щоб заощадити свій час і нерви, рекомендуємо звернутися за допомогою фахівців в місті Києві для оформлення даної процедури.

Реєстрація іноземця в Києві

Процедуру реєстрації у Відділі віз та реєстрації міграційної служби зобов'язана пройти кожну особу, яка має іноземне громадянство і що прибуло на територію нашої держави. При ухиленні від даної процедури, іноземець може бути притягнутий до адміністративної відповідальності за законодавством України.

Громадяни інших країн можуть перебувати в межах нашої держави стільки часу, скільки вказано у візі (якщо особа перетинає кордон з дотриманням візового режиму), або ж не більше дев'яноста днів протягом ста вісімдесяти днів з в'їзду в межі нашої країни (для осіб , що перебувають на територію України з країн безвізового режиму). По закінченню терміну перебування в межах нашої країни, він може бути продовжений, якщо для цього існують певні обставини.

Фахівці міста Київ, з радістю нададуть Вам послуги з реєстрації іноземців, дадуть професійні консультації, що стосуються процедури продовження термінів перебування в межах України, а також причин, що можуть служити поважними підставами для продовження даного терміну.​​

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX