На сьогоднішній день, завдяки мережі інтернет, люди спілкуються і знаходять нові знайомства по всьому світу. Однак, після такого знайомства, завжди хочеться особисто побачитися з людиною, для того, щоб зрозуміти его реальні наміри і встановити зв'язок не тільки за допомогою скайпу, але і в живому спілкуванні. Ось в такому випадку і виникає необхідність приватного запрошення для іноземця, це запрошення є підставою для оформлення гостьової візи для осіб, що мають іноземне гражданство.Помімо цього, дана віза може оформлятися і в разі візиту друзів, родичів, атак ж, при необхідності перетину кордону іноземцем для вступу в шлюб з особою, що є громадянином України.
При оформленні приватного запрошення є ймовірність зіткнутися з такими труднощами як:
- Оформлення запрошення здійснюється у Відділі віз та реєстрації міграційної служби за місцем реєстрації особи, що є підданим України. У зв'язку з такою вимогою, при знаходженні особи за межами кордону України, оформити запрошення не вдасться;
- При оформленні даного документа, особі необхідно здійснити підтвердження свого фінансового стану та платоспроможності, при необхідності виплати непередбачених витрат, що пов'язані з перебуванням іноземця в межах нашої держави або ж у разі його депортації;
- Якщо оформлення запрошення здійснюється велика кількість раз одним і тим же людиною, це може викликати деякі підозри міграційної служби. При відсутності родинних зв'язків осіб або ж трудових відносин між ними, співробітники такої служби будуть уважно і скрупульозно ставитися до видачі запрошення;
- Також якщо запрошення оформляється на іноземця з країни, що представляє собою міграційний ризик, існує велика ймовірність відмови в його видачі.
Документи, що потрібно подати для оформлення приватного запрошення для іноземця
- Документ, що засвідчує особу (паспорт) або його копія, що належить стороні, що буде приймати іноземця.
- Документ, що посвідчує особу іноземця (паспорт) або його копія, з відображеними в ньому особистими даними.
- Копія документа, що підтверджує законне перебування на території України (посвідка на проживання), в разі, якщо стороною, що буде приймати гостя, виявиться особа з іноземним громадянством.
- Документ, що підтверджує фінансовий стан і платоспроможність приймаючої особи, у випадку необхідності виплати непередбачених витрат, що пов'язані з перебуванням іноземця в межах нашої держави або ж у разі його депортації.
- Якщо документи подаються не в індивідуальному порядку, потрібно довіреність, що засвідчується нотаріусом, що служить підставою для представлення інтересів приймаючої сторони.
При оформленні цієї процедури можуть знадобитися і інші документи. Рекомендуємо проконсультуватися у фахівців організацій, що надають дані послуги, і уточнити це питання. Вони зможуть дати і іншу корисну інформацію, що знадобитися Вам для реалізації даної процедури.
На підставі приватного запрошення особа з іноземним громадянством може звернутися в української консульської установи з метою оформлення гостьової візи. Дана процедура повинна бути дотримана тими іноземцями, що проживають в країнах з візовим режимом в'їзду територію України.
Що стосується термінів оформлення запрошення, то вони залежать від конкретної ситуації, але в середньому складають близько трьох робочих днів, з моменту звернення для оформлення даної процедури.