Приватне запрошення для іноземця в Україні

Записатися на консультацію

На сьогоднішній день, завдяки мережі інтернет, люди спілкуються і знаходять нові знайомства по всьому світу. Однак, після такого знайомства, завжди хочеться особисто побачитися з людиною, для того, щоб зрозуміти его реальні наміри і встановити зв'язок не тільки за допомогою скайпу, але і в живому спілкуванні. Ось в такому випадку і виникає необхідність приватного запрошення для іноземця, це запрошення є підставою для оформлення гостьової візи для осіб, що мають іноземне гражданство.Помімо цього, дана віза може оформлятися і в разі візиту друзів, родичів, атак ж, при необхідності перетину кордону іноземцем для вступу в шлюб з особою, що є громадянином України.

При оформленні приватного запрошення є ймовірність зіткнутися з такими труднощами як:

  • Оформлення запрошення здійснюється у Відділі віз та реєстрації міграційної служби за місцем реєстрації особи, що є підданим України. У зв'язку з такою вимогою, при знаходженні особи за межами кордону України, оформити запрошення не вдасться;
  • При оформленні даного документа, особі необхідно здійснити підтвердження свого фінансового стану та платоспроможності, при необхідності виплати непередбачених витрат, що пов'язані з перебуванням іноземця в межах нашої держави або ж у разі його депортації;
  • Якщо оформлення запрошення здійснюється велика кількість раз одним і тим же людиною, це може викликати деякі підозри міграційної служби. При відсутності родинних зв'язків осіб або ж трудових відносин між ними, співробітники такої служби будуть уважно і скрупульозно ставитися до видачі запрошення;
  • Також якщо запрошення оформляється на іноземця з країни, що представляє собою міграційний ризик, існує велика ймовірність відмови в його видачі.

Документи, що потрібно подати для оформлення приватного запрошення для іноземця

  1. Документ, що засвідчує особу (паспорт) або його копія, що належить стороні, що буде приймати іноземця.
  2. Документ, що посвідчує особу іноземця (паспорт) або його копія, з відображеними в ньому особистими даними.
  3. Копія документа, що підтверджує законне перебування на території України (посвідка на проживання), в разі, якщо стороною, що буде приймати гостя, виявиться особа з іноземним громадянством.
  4. Документ, що підтверджує фінансовий стан і платоспроможність приймаючої особи, у випадку необхідності виплати непередбачених витрат, що пов'язані з перебуванням іноземця в межах нашої держави або ж у разі його депортації.
  5. Якщо документи подаються не в індивідуальному порядку, потрібно довіреність, що засвідчується нотаріусом, що служить підставою для представлення інтересів приймаючої сторони.

При оформленні цієї процедури можуть знадобитися і інші документи. Рекомендуємо проконсультуватися у фахівців організацій, що надають дані послуги, і уточнити це питання. Вони зможуть дати і іншу корисну інформацію, що знадобитися Вам для реалізації даної процедури.

На підставі приватного запрошення особа з іноземним громадянством може звернутися в української консульської установи з метою оформлення гостьової візи. Дана процедура повинна бути дотримана тими іноземцями, що проживають в країнах з візовим режимом в'їзду територію України.

Що стосується термінів оформлення запрошення, то вони залежать від конкретної ситуації, але в середньому складають близько трьох робочих днів, з моменту звернення для оформлення даної процедури.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX