Отримання ІПН іноземцем

Записатися на консультацію

Перед тим, як перейти до самої процедури отримання ідентифікаційного коду, слід з'ясувати, чим же він є і яке його призначення? І так, це певна послідовність цифр, що використовується для точного визначення (ідентифікації) певного суб'єкта - юридичної або фізичної особи. Його призначенням є уникнення випадків повторного збору прибуткового податку з суб'єктів.

Ця стаття допоможе розібратися Вам з питаннями, що виникають найчастіше, при отриманні даного документа особами з іноземним громадянством.

Орган здійснює процедуру видачі ІПН

Якщо у особи з іноземним громадянством, що перебуває в межах нашої держави, є такий документ, як вид на проживання, має звернутися до податкового органу, що знаходиться за його місцем проживання, що зазначено в документі, що підтверджує, його законне право знаходиться на території України. Також іноземці можуть подати спеціальну заяву на отримання ідентифікаційного коду в територіальні органи Державної фіскальної служби.

Випадки, коли може знадобитися отримати ІПН

  • Для укладення різних договорів;
  • Для відкриття юридичних осіб на території нашої держави, а також щоб зареєструвати себе підприємцем;
  • Для того, щоб стати засновником організації;
  • При необхідності влаштуватися на роботу в межах України;
  • При необхідності отримання посвідки на проживання;
  • У разі приїзду на територію нашої країни для навчання;
  • Для того, щоб відкрити рахунок в банках;
  • У разі придбання майно;
  • У разі отримання спадщини;
  • І інші.

Отримати даний документ Ви можете декількома способами.

  1. Самостійно звернувшись до уповноважених органів.
  2. Якщо Ви є особою, що не досягло вісімнадцяти років, можна отримати ІПН через опікуна. Для цього потрібно щоб іноземець мав документ, що підтверджує факт його народження, також нотаріально завірений переклад такого документа.
  3. Також через опікуна або піклувальника для осіб, що є недієздатними (не здатними керувати своїми діями і розуміти їх значення, наприклад, внаслідок психічного захворювання) або ж обмежена дієздатними (через алкогольну, наркотичну залежність, або інших причин).
  4. Оформивши документ, що дозволяє представляти Ваші інтереси для здійснення даної дії (довіреність).
  5. Звернувшись за даною послугою в юридичну фірму, де фахівці зможуть оформити всі необхідні документи і здійснити послугу за Вас.

Необхідні документи

  1. Паспорт або інший документ іноземця, що засвідчує його особу (можна подати його копію). Або документ, що підтверджує право законного перебування на території України (посвідка на проживання).
  2. Завірений нотаріусом переклад документа, що посвідчує особу (паспорта).
  3. При необхідності, може знадобитися довіреність на представлення інтересів.
  4. Для осіб, які є недієздатними, та що вимагають отримання ІПН, потрібно подати документ, що підтверджує особу його опікуна, а також документ, що засвідчує право опікунства.
  5. Якщо особі, що вимагає отримання ІПН, не виповнилося вісімнадцяти років, то необхідно подати документ, що підтверджує факт його народження.
  6. Заява для здійснення даної процедури.

Ваша персональна інформація буде про іноземця вносяться в спеціалізований реєстр українською мовою. Саме для цього і потрібно нотаріально завірений переклад деяких документів.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX