Дозвіл на імміграцію в Україну

Записатися на консультацію

Юридична фірма «JUSTLEX» надасть послуги з організації процедури імміграції в Україну. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, JUSTLEX чому, досягають максимально ефективного результату для своїх клієнтів. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного і вирішимо проблеми будь-якої складності. Співробітники фірми надають широкий спектр послуг в даній сфері, серед яких: консультування клієнтів (як в усному, так і в письмовому вигляді), аналіз і оформлення необхідних для реалізації процедури документів, представлення інтересів в органах державної влади, а також отримання дозволу на імміграцію.

Порядок імміграції в Україну включає в себе такі основні етапи, як: отримання дозволу на здійснення даної процедури, а також - оформлення посвідчення про проживання на території України на постійній основі. Якщо говорити про дозвіл, то його можна отримати на території України, або ж за її межами, в країні, де проживає особа з іноземним громадянством, в українському консульстві. Що стосується оформлення посвідчення про постійне проживання на території України, то даний документ можна отримати тільки на території України, в уповноваженому органі міграційної служби, що знаходиться за місцем майбутнього проживання особи з іноземним громадянством.

Прядок імміграції в Україну регулюється законом, що носить назву «Про імміграцію», а також спеціалізованим Порядком, затвердженим КМУ.

Дозвіл на імміграцію в Україну

Даний документ оформляється в межах, визначених імміграційною квотою, що поширюється на чітко позначені категорії осіб, які є іммігрантами:

 • Особи, що здійснюють діяльність у сфері культури або ж науки, і при цьому, діяльність таких осіб має значення для нашої держави;
 • Особи, що є високоосвіченими і затребуваними фахівцями, необхідними для економіки нашої держави;
 • Особи, що вклали в економіку нашої держави, матеріальні засоби в розмірі, що становить не менше ста тисяч доларів;
 • Родичі першого ступеня споріднення (брат, сестра, дружина або чоловік), а також ті, що є дідусями і бабусями / онуками або онучками українських громадян;
 • Особи, що раніше вже мали підданство України;
 • Особи, що проживали в межах України безперервно, протягом трьох років, і при цьому, мають статус особи, що стала жертвою торгівлі людьми.

Без квоти імміграції дозвіл видається таким особам:

 • Дружині / чоловікові, якщо другий з них має громадянство України, і вони перебувають у шлюбі більше, ніж два роки, а також, матері / батьку або ж дочці / сину громадян України;
 • Особам, що мають право стати громадянами України, відповідно до територіального принципу;
 • Якщо імміграція таких осіб становить інтерес для нашої держави;
 • І деяким іншим особам.

Необхідні документи для отримання дозволу на імміграцію в Україну

 1. Правильно оформлена заява на отримання дозволу на імміграцію.
 2. Три матових фотографії.
 3. Посвідчений нотаріусом, переклад документа, що посвідчує особу заявника.
 4. Інформація про склад сім'ї заявника, копія документа, що підтверджує факт перебування в шлюбі.
 5. Документ, який може служити підтвердженням права на здійснення імміграції.
 6. Документ, що підтверджує нормальне психічне і фізичне здоров'я заявника (відсутність у нього токсичної, алкогольної та інших видів залежності, або ж інфекційних захворювань).
 7. Документ, що підтверджує факт відсутності судимості у заявника.
 8. Документ, що підтверджує факт оплати за надання даної послуги ораганами державної міграційної служби.

Якщо говорити про термін отримання дозволу на імміграцію, то він становить один рік. Однак, наші фахівці зможуть значно скоротити його. JUSTLEX роботі співробітників компанії «JUSTLEX», Вам вдасться зберегти свій час і зусилля.

Юристи компанії «JUSTLEX» - професіонали своєї справи, що з радістю нададуть і інші послуги в сфері міграційного права, що охоплюють:

 • Оформлення запрошень для осіб з іноземним громадянством;
 • Продовження терміну перебування в межах нашої держави;
 • Отримання дозволу на працевлаштування в Україні;
 • Виїзд з України на постійне місце проживання;
 • Та інші.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX