Довідка про відсутність судимості на України

Записатися на консультацію

Фахівці юридичної компанії «JUSTLEX» нададуть кваліфіковану допомогу при оформленні довідки про несудимість. З якою метою оформляється даний документ? Він є головним доказом того, що особа ніколи не притягалися до кримінальної відповідальності, і видається з метою його подальшого подання до органів державної влади України, а також зарубіжжя.

Співробітники нашої фірми зможуть допомогти уникнути труднощів при оформленні даного документа, що можуть бути пов'язані з великими чергами в спеціалізованих органах, уповноважених видавати документ, який підтверджує, факт того, що особа не притягувалась до кримінальної відповідальності, а також з некомпетентністю осіб, що здійснюють трудові функції в установах державної влади. При самостійному здійсненні даної процедури, її вартість буде визначатися в залежності від терміну виготовлення документа.

При зверненні в юридичну компанію «JUSTLEX», Ви зможете уникнути хамства на свою адресу, з боку держслужбовців, а також зберегти свій час, що може бути витрачений з більшою користю.

Довідка про відсутність судимості може знадобитися при зіткненні з різними життєвими ситуаціями, наприклад при оформленні на роботу, отриманні громадянства, відновленні документів, або ж для того, щоб оформити візу для виїзду за територію нашої держави.

Куди звертатися для отримання довідки про відсутність судимості на території України?

Для того, щоб отримати довідку яка підтверджує, факт того, що особа не притягалися до кримінальної відповідальності, необхідно звернутися до спеціально уповноваженого відділу інформаційних технологій, що функціонує при Міністерстві внутрішніх справ нашої держави, в кожній області України.

Спочатку, в такому відділі потрібно отримати документ, для оплати даної послуги. Після чого, необхідно разом з квитанцією, документом, що підтверджує особу (в оригіналі та копії) звернутися для заповнення спеціалізованого бланка заяви для отримання довідки про те, що Ви не притягувалися до кримінальної відповідальності. Після того, як бланк буде заповнений, Вам повідомлять дату видачі потрібного документа.

Документи, які потрібно подати для отримання довідки про відсутність судимості на території України

  1. Якщо особа є громадянином України - необхідно подати копію документа, що підтверджує особу.
  2. Якщо особа є іноземцем - потрібно подати посвідчений нотаріусом переклад документа, що засвідчує його особу.

При заповненні бланка на отримання документа, що підтверджує, факт того, що особа не притягалися до кримінальної відповідальності, необхідно вказати дані особистого характеру, що стосуються прізвища, імені та по батькові особи (в разі, якщо ці дані змінювалися, потрібно подати документ, який підтверджує цей факт ). Крім цього, потрібно вказати інформацію про місце народження, а також дату народження, і дані про те, з якою метою потрібно отримання довідки, також вказується громадянство особи, і номер для здійснення зв'язку.

У разі, якщо особа була раніше судимою, надається документ, що слугує підтвердженням, що на даний момент, судимість відсутня. Підтвердити це може рішення суду, або ж довідка про звільнення особи з місць відбування покарання.

Якщо говорити про термін дії даного документа, то він варіюється від тридцяти до дев'яноста днів. Також значення має те, куди буде представлятися довідка про несудимість, при цьому, необхідно зазначити, що в разі подання довідки в зарубіжні органи, її термін дії складає дев'яносто днів, а при подачі її в органи, що функціонують на території України, термін дії визначається установами або організаціями, куди вона буде подаватися.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть якісні послуги з оформлення довідок про відсутність судимості. Наші фахівці мають величезний багаж знань і багаторічний досвід роботи в даній сфері, завдяки чому, для клієнта буде досягнуто максимально ефективний результат. Наш офіс знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ, що дозволить клієнтові без труднощів прибути і розповісти про проблему. Юристи фірми «JUSTLEX» нададуть змістовні консультації з цікавлячих Вас питань, як в письмовому, так і в усному вигляді. Письмові консультації дозволять більш детально описати рішення проблеми клієнта і відобразити це на папері.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX