Для того, щоб розібратися з процедурою реєстрації іноземної організації, перш за все, слід визначити чим же є представництво іноземної організації саме по собі.
Представництво являє собою відносно окремий підрозділ організації, що розміщено на території іноземної держави, яке функціонує на території України з метою і інтересах іноземної організації. Варто зазначити, що представництво не є юридичною особою і не може самостійно здійснювати господарську діяльність.
Підготовчі етапи для проведення процедури реєстрації представництва іноземної організації:
- Перш за все, представництву потрібно пройти процедуру реєстрації в Мінекомразвітія (Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні);
- Включити відомості про представництво в ЄДР, звернувшись до уповноважених органів;
- Стати на облік в органах податкової служби;
- Зареєструватися в органах пенсійного фонду;
- А також пройти через ряд деяких інших процедур юридичного характеру.
Якщо говорити про рядках реєстрації таких представництв, то в середньому, дана процедура займає два місяці, однак, існують випадки і більш швидкої реєстрації представництва іноземної організації. Для того, щоб уникнути тягучість при здійсненні реєстрації, слід уважно вивчити всі вимоги для оформлення документів і не допускати в них помилок.
Необхідні документи, для здійснення процедури реєстрації представництва іноземної організації:
- Заява, що не може залишатися порожнім відповідно до форми, визначеної законом. У цьому документі повинні містити такі обов'язкові вимоги: дані про назву та місцезнаходження підприємства, його адреса, а також інформація для здійснення зв'язку, місто, де планується відкрити представництво, мета відкриття такого підприємства, номер рахунку, а також назва банку, в якому він відкритий , сфера діяльності підприємства.
- Документи, що підтверджують факт реєстрації іноземного підприємства на території нашої держави.
- Документ, що підтверджує відкриття рахунку в банку на території України.
- Довіреність, що затверджена нотаріально, і підтверджує право представлення інтересів підприємства на території України.
- Рішення, про створення такого представництва на території нашої держави (оформляється у формі протоколу).
- У копії - документи, що підтверджують особистість директора.
- Документ, що підтверджує факт оренди приміщення для здійснення діяльності представництва на території України.
Якщо говорити про термін реєстрації іноземної організації, то дана процедура займає близько двох місяців, однак є можливість зареєструвати підприємство і швидше.
Для того, щоб не затягувати процедуру реєстрації, необхідно уважно ознайомитися з усіма вимогами законодавства для оформлення даної процедури.
З метою уникнення помилок і прискорення цього процесу, буде доречно звернутися за допомогою в фірми, що надають допомогу в оформленні даної процедури. В послуги таких організацій, як правило, входить консультування клієнтів в даному питанні, підготовка і оформлення всіх необхідних документів, а також юридична і документальний супровід і кончина інтересів клієнта. Звернувшись за допомогою, Вам вдасться уникнути паперової тяганини і полегшити для себе здійснення даної процедури.