Реєстрація представництва іноземної організації

Записатися на консультацію

Для того, щоб розібратися з процедурою реєстрації іноземної організації, перш за все, слід визначити чим же є представництво іноземної організації саме по собі.

Представництво являє собою відносно окремий підрозділ організації, що розміщено на території іноземної держави, яке функціонує на території України з метою і інтересах іноземної організації. Варто зазначити, що представництво не є юридичною особою і не може самостійно здійснювати господарську діяльність.

Підготовчі етапи для проведення процедури реєстрації представництва іноземної організації:

 • Перш за все, представництву потрібно пройти процедуру реєстрації в Мінекомразвітія (Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні);
 • Включити відомості про представництво в ЄДР, звернувшись до уповноважених органів;
 • Стати на облік в органах податкової служби;
 • Зареєструватися в органах пенсійного фонду;
 • А також пройти через ряд деяких інших процедур юридичного характеру.

Якщо говорити про рядках реєстрації таких представництв, то в середньому, дана процедура займає два місяці, однак, існують випадки і більш швидкої реєстрації представництва іноземної організації. Для того, щоб уникнути тягучість при здійсненні реєстрації, слід уважно вивчити всі вимоги для оформлення документів і не допускати в них помилок.

Необхідні документи, для здійснення процедури реєстрації представництва іноземної організації:

 1. Заява, що не може залишатися порожнім відповідно до форми, визначеної законом. У цьому документі повинні містити такі обов'язкові вимоги: дані про назву та місцезнаходження підприємства, його адреса, а також інформація для здійснення зв'язку, місто, де планується відкрити представництво, мета відкриття такого підприємства, номер рахунку, а також назва банку, в якому він відкритий , сфера діяльності підприємства.
 2. Документи, що підтверджують факт реєстрації іноземного підприємства на території нашої держави.
 3. Документ, що підтверджує відкриття рахунку в банку на території України.
 4. Довіреність, що затверджена нотаріально, і підтверджує право представлення інтересів підприємства на території України.
 5. Рішення, про створення такого представництва на території нашої держави (оформляється у формі протоколу).
 6. У копії - документи, що підтверджують особистість директора.
 7. Документ, що підтверджує факт оренди приміщення для здійснення діяльності представництва на території України.

Якщо говорити про термін реєстрації іноземної організації, то дана процедура займає близько двох місяців, однак є можливість зареєструвати підприємство і швидше.

Для того, щоб не затягувати процедуру реєстрації, необхідно уважно ознайомитися з усіма вимогами законодавства для оформлення даної процедури.

З метою уникнення помилок і прискорення цього процесу, буде доречно звернутися за допомогою в фірми, що надають допомогу в оформленні даної процедури. В послуги таких організацій, як правило, входить консультування клієнтів в даному питанні, підготовка і оформлення всіх необхідних документів, а також юридична і документальний супровід і кончина інтересів клієнта. Звернувшись за допомогою, Вам вдасться уникнути паперової тяганини і полегшити для себе здійснення даної процедури.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX