Трудовий договір

 

Кожна особа, яка бере участь в трудових правовідносинах повинно знати, що являє собою трудовий договір і в якому порядку він полягає. Юристи компанії «JUSTLEX» - є професіоналами своєї справи і мають величезний досвід вирішення питань даної сфери.

Наші фахівці пропонують послугу консультування клієнтів в наступних питаннях:

 • Порядок укладення трудового договору між сторонами;
 • Форма договору даного виду;
 • Види трудових договорів;
 • Контракт, як специфічний вид договору;
 • І інші питання, що цікавлять клієнта.

Головним законом нашої країни - Конституцією, закріплено право кожного на працю, при цьому особи вільні у виборі сфери своєї діяльності і, ні в якому разі, праця громадян не може бути використаний в примусовому порядку. Для того, щоб реалізувати таке право, особи укладають трудові договори з іншими фізичними особами, підприємствами або установами. Звичайно ж, великим бонусом є певний багаж знань в сфері трудових правовідносин між роботодавцем і працівником, адже це допоможе захистити їх законні права та інтереси.

Поняття трудового договору

Чим же є трудова угода? Це документ, що оформляється між роботодавцем (або уповноваженим ним органом) і працівником що передбачає собою обов'язок працівника, здійснювати роботу, що передбачена трудовим договором, а також дотримуватися внутрішнього розпорядку підприємства, а роботодавець, повинен оплачувати виконувану роботу в обумовлені терміни і надати всі необхідні умови для успішно реалізації своїх функцій працівником.

Відповідно до загальних вимог, договір даного виду повинен оформлятися письмово. Однак, існують обов'язкові випадки укладення трудової угоди в письмовому вигляді:

 1. При здійсненні організованого набору співробітників.
 2. Коли особа влаштовується на роботу в місцевість зі специфічними географічними умовами, або такими, що негативно позначаються на здоров'ї людини.
 3. Якщо укладається контракт.
 4. У разі, коли укладення договору тільки в письмовому вигляді - особлива вимогливість роботодавця.
 5. У разі, коли договір даного виду оформляється з особою, якій не виповнилося вісімнадцяти років.
 6. Коли угода укладається з фізичною особою.
 7. А також в інших випадках, що можуть передбачатися законами нашої країни.

Які документи потрібні для укладення трудового договору?

 1. Документ, що служить підтвердженням особи особи.
 2. Книжка про трудову діяльність майбутнього працівника.
 3. У деяких випадках, для заміщення посади потрібно подати документ, який підтверджує наявність у особи належної освіти - диплом, що підтверджує кваліфікацію.
 4. Також іноді можуть знадобитися документи про здоров'я особи, та інші, це залежить від певного випадку.

При оформленні трудової угоди, важливо знати, що він може бути таким, що укладається без певного терміну, або ж обумовлений сторонами проміжок часу, крім цього, можливий варіант, коли договори укладаються на період виконання певного виду робіт.

Законодавчо передбачається такі види робіт, як тимчасові або ж сезонні, що мають свої специфічні особливості.

Наші фахівці також готові в індивідуальному порядку розповісти про такому специфічному виді трудового договору, як контракт. Документ даного виду повинен включати в себе дані про обсяги робіт, що необхідно виконати, термін дії (адже контракт завжди відноситься до строковими трудовими договорами), інформацію про обов'язки і права сторін, що укладають контракт, процедури оплати праці, дані, що послужать основою для розірвання договору даного виду.

Прийом на роботу осіб за контрактом може бути безпосередньо передбачений нормами законодавства, так, наприклад, контракт укладається з педагогічним і науково - педагогічними працівниками, або ж помічниками адвоката.

Співробітники нашої фірми - кваліфіковані фахівці, що знають рішення навіть найскладнішої проблеми. Звернувшись за допомогою до юридичної компанії «JUSTLEX», ви отримаєте якісні послуги за доступними цінами і заощадите особистий час.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX