Поновлення на роботі

Записатися на консультацію

Поновлення на роботі є досить трудомісткою і складною процедурою. Для того, щоб досягти позитивного результату і повернути собі колишнє місце роботи, потрібно досконале знання норм трудового права. Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» - кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і готові надати свої послуги в даній сфері, серед яких: надання консультацій як в усному, так і в письмовому вигляді, складання позовної заяви для звернення до суду, представлення інтересів клієнта в суді та інші.

При розгляді справи про поновлення на роботі, при зміні в організації виробництва і праці, а крім цього при реорганізації, зміні профілю підприємства, його припинення дії в порядку банкрутства, або ж у разі скорочення чисельності штату, судді, відповідно до існуючої практикою, повинні визначити наступні моменти:

 • Чи було реальним зміна в організації виробництва і праці, а також які є цьому докази;
 • У правильному порядку роботодавець використовував норми права про вивільнення своїх працівників, і чи були вони застосовані;
 • Чи існують докази того, що працівнику було запропоновано перевестися на іншу роботу на підприємстві, проте він відмовився від такої можливості;
 • Чи були у такого працівника переваги для того, щоб залишитися для виконання своїх трудових обов'язків;
 • Чи мало місце попередження про можливе звільнення співробітника (що має проводиться за два місяці до процедури звільнення).

Слід сказати, що дуже велике значення має те, за якою статтею законодавства про працю був звільнений співробітник. Від цього залежить і процедура розгляду справи, і які докази будуть вважатися судом значущими для винесення позитивного для клієнта рішення.

Норми чинного кодексу про працю говорять про те, що рішення суду про поновлення на роботі особи, що було незаконно звільнено, підлягають негайному виконанню. Судом видається виконавчий документ, що вважається таким що виконаний, з того моменту, коли працівник буде допущений до трудових обов'язків, які виконував і раніше. У разі, якщо роботодавець відмовляється від виконання такого документа, на нього накладається штраф, а після цього видається новий виконавчий документ. Після того, як працівник буде допущений до виконання своїх трудових функцій, складається акт про факт виконання судового рішення.

Вимушений прогул

Як правило, якщо працівник поновлюється на колишнє місце роботи, суд, разом з рішенням про його поновлення, приймає і інше - про виплату йому грошово компенсації в розмірі середнього місячного заробітку за час вимушеного прогулу, однак не більше ніж за один рік. Варто відзначити, що при підвищенні окладу або ж тарифної ставки на підприємстві, де виконував свої трудові функції працівник, грошова компенсація повинна бути виплачена з урахуванням премій та інших виплат за проміжок часу, що охоплює період до такого підвищення, на коефіцієнт їх безпосереднього підвищення.

Наші фахівці готові допомогти не тільки в цих питаннях, ми знайдемо рішення і вихід навіть із самих складних ситуацій, коли, здавалося б, досягти позитивного результату просто неможливо.

Переваги нашої фірми

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже - витрачати свій час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт з абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багатофункціональність компанії;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів суперечки з позитивним для них результатом.

Юридична компанія «JUSTLEX» надасть правову допомогу кращих юристів і адвокатів, з огляду на їх спеціалізацію, багаторічну практику і досвід роботи. Професіонали нашої компанії дотримуються заздалегідь обумовлених із клієнтом термінів виконання роботи. Ми цінуємо кожного клієнта і дотримуємося індивідуального підходу до вирішення завдань, що стоять перед нашими фахівцями.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX