Колективний договір

 

Юристи компанії «JUSTLEX» нададуть свої послуги, у сфері врегулювання питань про колективному трудовому договорі. Ми знаємо відповіді на всі, що цікавлять Вас питання, і готові надати консультації як в усній, так і в письмовій формі, наступної спрямованості:

 • Порядок укладення колективних договорів;
 • Форма договору даного виду;
 • Суб'єкти, які є сторонами колективного договору;
 • Поняття, мета і завдання соціального діалогу між установами та підприємствами;
 • А також за іншими, що виникають у клієнтів питань.

Що таке колективний договір?

Ця угода, що регулює трудові правовідносини, а також соціальні та економічні інтереси роботодавців і працівників їхніх підприємств. Якщо коротко позначити мету колективного договору, то нею є врегулювання трудових правовідносин, підвищення рівня виробництва, а також трудової дисципліни, а крім цього - поліпшення умов праці і підвищена увага до питання дотримання правил охорони праці.

Виділяють кілька рівнів, на яких можуть укладатися колективні договори:

 1. Локальний. При якому договір даного типу полягає між трудовими колективами та роботодавцями або уповноваженими ними органами в межах однієї місцевості (області).
 2. Регіональний. В даному випадку, суб'єкти угоди знаходяться в декількох областях України (в одному регіоні).
 3. Всеукраїнський. Коли в соціальному діалозі беруть участь сторони по всій Україні.

З якою метою укладається колективний договір?

 • За допомогою такої угоди конкретизуються існуючі норма права, що регулюють трудові правовідносини сторін;
 • Обговорюються деякі особливості умов для виконання роботи;
 • На розгляд може ставитися питання про деякі привілеї і пільги, що передбачені законодавством для певних категорій співробітників підприємств.

Колективні переговори

Як правило, перед тим, як оформити колективний договір, між його сторонами організовуються колективні переговори. Такі переговори ведуться представниками роботодавців і працівників, що мають право вирішувати питання про підготовку, укладення або ж зміні угод між сторонами.

Умови угоди даного типу

Зміст колективного договору визначають його умови, серед яких можна виділити: організаційні, інформативні, нормативні, а також зобов'язальні.

Організаційні умови являють собою дані про порядок укладання угоди, терміну його дії, внесення змін в документ, або ж припинення його дії. Інформативні умови припускають наявність в колективному договорі відсилання на норми, розроблені централізованим правлінням, по суті, такі умови мають функцію додаткового інформування сторін в певному питанні. Нормативні умови - це ті, що встановлюються безпосередньо на підприємстві і мають локальну юридичну силу. Вони можуть просто конкретизувати раніше сформульовані норми законодавства, або придумати додаткові положення, що передбачають для співробітників певні пільги або переваги. Зобов'язальні норми є основними для будь-якої угоди і встановлюють взаємні зобов'язання учасників договору.

Чому ми?

Перевагами фірми «JUSTLEX» є наступні:

 • Оперативне вирішення поставленого завдання. Ми вирішуємо питання без затягування, а отже - витрачати свій час;
 • Особистий підхід до кожного клієнта. Співробітники юридичної фірми прагнуть налагодити контакт з абсолютно з кожним клієнтом і вирішити його питання в повній мірі;
 • Дуже зручне розташування офісу нашої компанії в Києві;
 • Сумлінне ставлення до роботи;
 • Багатофункціональність компанії;
 • Багаторічний досвід роботи юристів, що працюють з величезною віддачею і здатні вирішити виниклі у клієнтів суперечки з позитивним для них результатом.

Ми гарантуємо досягнення максимально ефективного результату для клієнта, адже у нас працюють найкращі фахівці, що є професіоналами своєї справи і мають багаторічний досвід роботи в сфері трудового права.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX