Представництво інтересів в суді в Києві

Записатися на консультацію

Процесуальна діяльність, що проводиться від імені, а також з метою захисту прав та інтересів осіб, що є учасниками судового процесу, є представництвом в суді. Серед осіб, що беруть участь в судовому розгляді, можуть бути наступні: треті особи, сторони, органи державної влади, заявники, а також інші особи, що мають зацікавленість у вихідному вирішенні справи.

Законодавством передбачається, що особи мають право самостійно брати участь в судовому процесі, або ж користуючись послугами представника. Варто відзначити, що особиста участь особи у справі, не рятує його від права на представництво.

Представництво в цивільному суді

Представником громадянина або ж організації може бути особа, що відповідає всім вимогам дієздатності, а також має повноваження для здійснення такої діяльності, що відображаються в спеціальному документі - довіреності на представлення інтересів.

Що стосується видів представництва, то воно може носити законних характер, або ж добровільний. Якщо говорити про перший вигляді, то воно не є добровільним, адже особа, що буде представляти інтереси в суді, призначається відповідно до закону, з метою максимального захисту прав певного кола людей. Серед них можуть бути: малолітні діти (представлення їх інтересів здійснюють батьки або опікуни), а також недієздатні особи, або ті, що обмежені в правах (їх інтереси можуть представляти опікуни або піклувальники). Що стосується добровільного піклування, то воно грунтується на волевиявленні особи. В такому випадку громадянин має право вирішувати, він буде самостійно брати участь у судовому процесі або ж разом із залученням адвоката. Також можлива ситуація, коли в розгляді бере участь адвокат разом з особою.

Громадянин може скористатися послугами безкоштовної правої допомоги або ж звернутися за допомогою до приватних юридичних компаній.

Перед тим, як приступати до безпосередньо представлення інтересів в суді, потрібно провести ряд досудових процедур.

Вони можуть полягати в наступному:

 • Надання консультацій особі, що вимагає представництва;
 • Аналіз ситуації, в зв'язку з якою виникла суперечка, пошук його вирішення;
 • Вибір представником, тактики проведення захисту інтересів;
 • Ведення переговорів з другою стороною спору;
 • Аналіз отриманої інформації;
 • Прийміть угоду для вирішення конфлікту, метою такої угоди є отримання максимальної користі для клієнта.

В деяких випадках, при вивченні всіх обставин справи, можливо вирішення спору без звернення до процедури судового розгляду, чому б цим не скористатися, якщо є така можливість, адже це зможе скоротити витрати і час на вирішення конфлікту.

Якщо ж вирішити проблему таким способом не вдалося, пропонуємо ознайомитися з тим, які ж процесуальні дії може здійснювати представник.

Представник має право вчиняти від імені наступні процесуальні дії:

 1. Подавати позов, а також підписувати його.
 2. Приймати рішення про відмову в повній мірі або ж частково від вимог, що пред'являлися в позовній заяві.
 3. Міняти підстави позову або змінювати його предмет.
 4. Приймати рішення про укладення мирової або за фактичними обставинами справи, угоду.
 5. Передавати повноваження іншій особі.
 6. Приймати рішення про оскарження постанови суду.
 7. У певних випадках, якщо це підстава міститься в довіреності, представник може отримати грошові кошти або визначене майно по винесенню рішення суду.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX