Позовна заява до суду в Києві

Записатися на консультацію

Законодавство нашої країни передбачає можливість звернення до суду для захисту своїх законних прав та інтересів. З метою реалізації даного права, необхідно скласти позовну заяву, а для того, щоб зробити це правильно, потрібно звернутися за правовою допомогою до кваліфікованого фахівця. Юристи нашої фірми нададуть якісні послуги зі складання позовної заяви, незалежно від виду процесу, нададуть інформативні консультації, а також, подадуть її в уповноважений орган. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми досягаємо максимально ефективного результату для клієнта, адже правильно оформлений позов є гарантією прийняття судом рішення на Вашу користь.

Складання позовної заяви до суду

Перш за все, необхідно звернути Вашу увагу на те, що норми українського законодавства закріплюють вичерпний перелік вимог, що повинні міститися в позовній заяві. У разі, коли будь-які з них не будуть дотримані, суд має право прийняти одне з таких рішень: повернути його заявнику або залишити позов без руху.

Наприклад, в цивільному процесі, при оформленні позову, особа повинна вказати наступну інформацію:

  • Повна назва судового органу першої інстанції, куди звертається заявник;
  • Повна назва юридичної особи, або ж особисті дані, що стосуються імені, прізвища та по батькові фізичної особи, що є позивачем по справі. Крім цього, слід відобразити інформацію, що стосується адреси її проживання або ж місцезнаходження, дані, що стосуються ідентифікаційного номера платників податків, або ж інформаційні дані документа, що посвідчує особу громадян України (паспорта);
  • Відобразити ціну позовної заяви з її обгрунтуванням;
  • Вказати суть вимог, що пред'являються позовом;
  • Викласти обставини, а також докази, що можуть їх підтвердити;
  • Відобразити інформацію про застосування заходів досудового врегулювання спору (якщо такі застосовувались);
  • Інформацію про застосування заходів щодо забезпечення позову або ж доказів (якщо такі застосовувались);
  • Відобразити в позові перелік інших документів що додаються;
  • Вказати дані про попередню суму, пов'язаної із судовими витратами;
  • Даний документ також повинен містити відомості про те, що їм не було подано однорідних позовів до цього ж відповідача.

Обов'язковою вимогою є підписання позовної заяви та відображення дати її складання, а також оплата судового збору. Співробітники нашої юридичної компанії зможуть проконсультувати в питанні розміру сплати збору даного виду, відповідно до норм чинного законодавства.

Подача позовної заяви до суду

Даний документ може бути особисто надано до суду, відправлений поштою, або ж з ним може звернутися особа, яка є представником позивача. В останньому випадку, особа повинна мати відповідні повноваження, підтверджені в установленому законом порядку.

Співробітники канцелярії суду приймають позовну заяву, про що робиться відмітка і проводиться запис в журналі реєстрації. Після цього, за допомогою спеціалізованої інформаційної системи, позов потрапляє до конкретного судді в порядку ймовірності і з огляду на судове навантаження, перебування судді у відпустці або на лікарняному.

Терміни і вартість надання послуги

Дані питання необхідно особисто уточнювати при зверненні до фахівців нашої компанії. Ми гарантуємо надання послуги в чітко обумовлені терміни і без зайвого затягування. Наші юристи працюють дотримуючись лояльної цінової політики, що дозволяє звернутися до нас за допомогою кожного, хто цього дійсно потребує.

При необхідності, клієнт може звернутися за правовою допомогою для представлення його інтересів у суді, адже самостійно захистити свої законні права та інтереси досить складно.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX