Досудове вирішення спорів в Києві

Записатися на консультацію

Вищим нормативно - правовим актом нашої країни - Конституцією, передбачається можливість захисту своїх законних інтересів і прав будь-якими способами, що не заборонені законодавством. При виникненні різних розбіжностей між фізичними особами, юридичними та фізичними особами, підприємствами, завжди необхідно пам'ятати про можливість врегулювання конфліктів в досудовому порядку. Сторони можуть застосовувати дану процедуру лише за взаємною згодою, якщо інше не передбачається законом.

В якому випадку потрібна дана послуга?

  • Якщо законні права порушені, а звертатися до суду для їх захисту Ви не маєте наміру;
  • При необхідності складання претензії;
  • Коли потрібно провести переговори з метою прийняття максимально прийнятного рішення для сторін конфлікту.

Юристи нашої компанії пропонують професійну допомогу по врегулюванню суперечок в досудовому порядку. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи і готові вирішити проблему абсолютно будь-якої складності. Спроба самостійного врегулювання конфліктної ситуації може тільки погіршити справу, привести до формування неправильної правової позиції і тактики дій, а в підсумку - Ви отримаєте незадовільний результат.

Варто відзначити, що врегулювання спору в досудовому порядку є лише правом громадян, а не їх обов'язком. Скористатися цією процедурою особи можуть лише на свій розсуд, з метою заощадження свого часу і матеріальних цінностей.

Процедура досудового врегулювання спорів

Основним видом врегулювання суперечок в цивільному праві, є мирові угоди між сторонами, що можуть укладатися на кожній стадії процесу (це відноситься і господарського та адміністративного процесу).

Варто відзначити, що в цивільному законодавстві нашої країни нещодавно відбулися зміни, серед яких, виникла процедура досудового врегулювання спорів за участю судді, що може проводитися до початку розгляду справи по суті. Це говорить про те, що законодавець навіть при зверненні до суду, схиляє сторони мирно вирішити конфлікт, що виник.

Що стосується господарських спорів, то в даному випадку необхідно скласти претензію, в чому допоможуть наші фахівці.

Етапи досудового врегулювання спорів

  1. Аналіз ситуації, що передбачає зустріч із клієнтом, надання інформації про конфлікт, що виник.
  2. Оцінка всіх обставин, що мають значення для даної ситуації і вироблення правової позиції клієнта.
  3. Оцінка зібраних доказів, що послужать підтвердженням позиції клієнта.
  4. Допомога в зборі та оформленні додаткових доказів (при необхідності).
  5. Законодавче підтвердження правоти клієнта, з посланням на правові норми.
  6. Оформлення претензії, і відправка її особі, що порушила законні інтереси клієнта.

Переговори як спосіб врегулювання спору

Правильно проведені переговори є найважливішою складовою при вирішенні конфліктів, що мають економічний або ж цивільний характер. Залучення досвідченого юриста, при проведенні переговорів, дозволить переконати сторону, що не виконує свої обов'язки або ж порушує Ваші права, в неправомірності її дій і не довести справу до суду.

Вартість і терміни надання послуги

Дані питання необхідно уточнювати при особистій зустрічі з фахівцями нашої юридичної фірми, адже кожен випадок є індивідуальним і має різну складність. Наші співробітники застосують всі необхідні заходи для того, щоб послуга була надана швидко, в чітко обумовлені терміни. Ми гарантуємо співвідношення ціни і якості і працюємо притримуючись лояльної цінової політики, що дозволить звернутися за правовою допомогою кожному, хто цього дійсно потребує.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX