Складання апеляційної скарги

Апеляційна скарга

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
350грн.
от 1години
Апеляційна скарга

Записатися на консультацію

Апеляцією є оскарження ухвал і основних рішень районного суду, що ще не набрали законних підстав для вступу в силу, до суду вищої інстанції. Подати таку скаргу можуть такі особи, що безпосередньо були учасниками судового розгляду: особа, що є відповідачем, особа, що є позивачем у справі, обвинувачений або ж третя особа. Певні випадки дозволяють, щоб апелянтами були представники, що здійснюють захист прав і інтересів державних органів або інші органи, прокурор. Також існує можливість оскарження рішення районного суду, якщо особа безпосередньо в процесі судового розгляду участь не брала, але при цьому, рішення суду будь-яким чином стосується його законних інтересів.

До порядку оскарження належать такі види документів, виданих судом, як визначення і рішення. Рішенням є документ, прийнятий судом щодо вимог, що пред'являлися в позовній заяві позивача, або ж, документ (заява), що був поданий з урахуванням процедури, передбаченої для виробництва в особливому порядку. Що являє собою визначення? Це рішення, що було прийнято судом однієї з форм - в письмовій або усній, що стосуються самої процедури і порядку проведення судового процесу.

Слід пам'ятати, що можливість для того, щоб здійснити подачу скарги до суду вищої інстанції, обмежена десятьма днями, з того моменту, коли здійснилося проголошення рішення суду, а якщо ж особа не приймало безпосередню участь в процесі судового розгляду, то з дня , коли воно отримало копію такого рішення. Існують спеціальні вимоги, що стосуються оскарження ухвал суду. Такий документ може бути оскаржений до закінчення п'яти днів з його проголошення або отримання його копії. Однак, якщо Вами було пропущено строк подачі скарги до суду вищої інстанції в зв'язку з причинами, що є поважними, слід звернутися в суд з такою скаргою та з клопотанням, в якому просити про поновлення строку для подачі скарги із зазначенням причин пропуску строку для здійснення цього дії.

Причинами для того, щоб здійснити подачу скарги в порядку апеляції, служать такі ознаки, як незаконність судового рішення або ж його необгрунтоване його прийняття, що можуть виражатися в наступному:

 • Не ухвалення судом до уваги наданих стороною аргументів;
 • Не дотримання норм законодавства при вирішенні спору;
 • Чи не правильне визначення закону, що регулює правовідносини, що є предметом спору, або неправильне застосування норми законодавства судом;
 • Ухвалення судом до уваги доказів опонента, і його незгода його з вашими доказами, хоча Ви вважаєте свої аргументи більш надійними.

Вимоги до оформлення апеляційної скарги

 1. По - перше, необхідно відобразити найменування суду, куди буде надалі подаватися апеляційна скарга.
 2. Вказати дані про ПІБ особи, який є апелянтом у даній справі, і відомості про його місце проживання або перебування.
 3. Вказати дані про ПІБ осіб, що беруть участь в процесі, і відомості про їх місце проживання або знаходження.
 4. Дату подання такої скарги.
 5. У скарзі потрібно відобразити, в чому саме полягала незаконність рішення або його необгрунтованість. Це може виражатися при нагоді, коли обставини в процесі судового розгляду було встановлено в повному обсязі, якщо такі обставини були встановлені не правильно, причиною чого є відмова суду в прийнятті доказів, або їх неправильне дослідження і оцінка.
 6. Далі в скарзі потрібно вказати нові обставини, що необхідно з'ясувати, а також нові виникли докази, що потрібно вивчити і оцінити. Вказати причини, що можуть вважатися поважними, і зв'язку з якими докази не були пред'явлені до районного суду, або ж заперечити, проти тих доказів, що були використані судом.
 7. Клопотання апелянта.
 8. Список додаються до апеляції документів.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX