Юридична консультація по спадкуванню

Кожен з нас, протягом свого життя, обов'язково зустрітися віч-на-віч з питанням про спадщину. В даному питанні не обійтися без спеціальних знань і практичних навичок, що здобуваються людьми з роками.

Загальні відомості про спадкування

Спадщиною є певне майно, що передається у вправа спадкоємця, після встановлення факту смерті спадкодавця. Процедура прийняття спадщини може відбуватися або при вказівці особи спадкоємцем в тексті заповіту (спеціально складеного документа ще за життя спадкодавця), або ж за законом, дотримуючись усіх вимог черзі прийняття спадщини, що визначена Цивільним кодексом нашої держави.

Для того, щоб обличчя було визнано спадкоємцем, не можна пропустити встановлений на законодавчому рівні термін для прийняття спадщини. Протягом шести місяців особи зобов'язані надати нотаріусу (приватної або ж державної контори) заяву, де вказати своє бажання прийняти спадщину. Адже в противно випадку, Ви будете вважатися такими, що відмовилися від спадщини і пропустили термін його прийняття.

Однак, необхідно пам'ятати, про особливі випадки, коли спадок може вважатися прийнятим автоматично:

  • У разі, коли спадкоємцем є особа, якій ще не виповнилося вісімнадцяти років;
  • Якщо спадкоємець є обмежена дієздатним (в разі вживання ним алкогольних напоїв, захоплення азартними іграми або ж наркотичними речовинами);
  • Якщо спадкоємець є недієздатним (в разі, якщо він страждає тривалим психічним розладом);
  • А так же, якщо особа спільно проживало зі спадкодавцем і протягом шести місяців не подав заяву до нотаріуса про відмову прийняття спадщини.

Вартість консультації по спадку

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

350 грн

Терміни:

1 година

Допомога, консультація юриста по спадку

Для того, щоб уникнути складнощів, зберегти свій час і не пропустити термінів прийняття спадщини, можна скористатися послугою консультації у спадок, що для Вас проведуть фахівці з вирішення питань, що стосуються врегулювання правовідносин у спадок.

Спеціалізовані юристи (адвокати) по спадку нададуть вичерпні і повні відповіді на всі Ваші питання, зможуть надати юридичний супровід в процесі оформлення спадщини, а також представлять Ваші інтереси в суді, в разі виникнення суперечок про спадщину.

Окремі випадки, при яких може бути необхідна консультація юриста по спадку

  • Слід пам'ятати про те, що всі документи, що необхідно подавати нотаріусу для прийняття спадщини, повинні бути оформлені з дотриманням необхідних вимог законодавства. Звичайно, громадяни не володіють тими знаннями про спадщину, що допоможуть уникнути помилок при оформленні таких документів. В такому випадку буде потрібна допомога фахівця. Крім правильного оформлення, гарантується роз'яснення процедури, що стосується подачі таких документів до нотаріуса.
  • Так само особи часто звертаються за допомогою юриста в випадках, коли є сумніви в професіоналізмі або ж чесності виконавців або ж радників, при здійсненні посвідчення спадщини нотаріусом. У деяких випадках, буває таке, що нотаріуси є зацікавленими в тому, щоб хто-небудь із спадкоємців не отримав майно. Для того, щоб розібратися в нечистих намірах нотаріуса, також можна звернутися до фахівця.
  • Крім цього, у зв'язку зі складністю правовідносин, що виникають під час розподілу спадкового майна, буде доцільно проконсультуватися в даному питанні з юристом, що володіє певним багажем знань в даній сфері.
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX