Адвокат по спадкових справах в Києві

Записатися на консультацію

Перш за все, варто акцентувати увагу на тому, що ж являє собою спадок. Це певне майно, що передається у володіння особи, при настанні смерті спадкодавця. Прийняти таке майно можна декількома способами, якщо Ви вказані як спадкоємець за спеціально складеним ще за життя спадкодавця документу - заповітом, або ж відповідно положень законодавства, визначених Цивільним кодексом.

З питанням оскарження спадщини щодня стикається безліч людей, що в більшості випадків, не можуть самостійно захистити свої права в даному питанні, адже для цього потрібно певних багаж знань, а також досвід, що набувається з роками.

Адвокат у спадок - це людина, що є справжнім професіоналом у своїй справі і готовий розібратися в питаннях що стосуються спадщини будь-якої складності.

Коли може знадобитися допомога адвоката у спадкових справах (спорах)?

  • Бувають випадки, коли спадкоємці не можуть самостійно, без зайвих суперечок і сварок, визначитися з частинами належного їм у спадок майна. Тоді суперечку про частки необхідно вирішувати в судовому порядку.
  • Крім цього, спадкодавець може не правильно скласти заповіт (наприклад, без його належного посвідчення), або ж він був у стані, при якому не міг контролювати свої дії.
  • Слід зазначити, що допомога адвоката також буде актуальною, якщо Ви пропустили строк, для вступу в спадщину, що визначений законодавством. Причинами цього можуть бути наступні: вимагає довгого лікування хвороба особи, що є спадкоємцем, його тривале перебування за територією нашої держави, якщо особа перебувала в місцях позбавлення волі або на військовій службі термінового характеру.
  • У разі, коли існують підстави, для усунення деяких спадкоємців від права на отримання майна за заповітом.

Вартість послуг адвоката по спадку

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

350 грн

Терміни:

1 година

Процедура оскарження спадщини

Позовна заява, спадкового характеру, має бути складено за всіма вимогами законодавства, із зазначенням найменування суду, в який здійснюється його подача, даних про заявника (його прізвища, імені, по батькові, контактних номерів, місця проживання), даних про особу, що є відповідачем у справі, а також всіх його особистих даних. Крім цього, необхідно викласти суть свого позову, використовувати якомога більше доказів своєї правоти, аргументувавши їх нормами законодавства. Саме в цьому і є складність складання позову. Досвід адвоката дозволить позбавити Вас від зайвої витрати часу і сил для складання даного документа.

Коли позов буде складено, Ви можете скористатися послугами адвоката для подання Ваших інтересів в суді. В такому випадку, адвокат візьме на себе відповідальність за результат справи і буде відстоювати Ваші інтереси. Варто зазначити, що представництво в суді адвокатом не позбавляє Вас можливості брати участь у справі.

В послуги адвоката по спадщині можуть входити наступні:

  1. Консультування клієнтів в питаннях, що стосуються прийняття спадщини.
  2. Подача і оформлення всіх документів, що необхідно надати нотаріусу, для підтвердження бажання стати спадкоємцем майна.
  3. Складання адвокатом позовної заяви.
  4. Представлення інтересів громадян, при судовому розгляді, що стосується спадщини.
  5. Інші послуги, що можуть надаватися з метою вирішення проблем, що стосуються спадщини.

Звернувшись за юридичною допомогою до адвоката у спадок, Ви зможете уникнути безлічі помилок, зберегти свій час і отримати дійсно професійну допомогу, результатом якої є захист Ваших прав, а також законних інтересів при вирішенні проблем, що виникли з прийняттям, оформленням, або ж оскарженням спадщини.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX