Розірвання шлюбу в суді в Києві

Записатися на консультацію

Для того, щоб правильно оформити процедуру розлучення, необхідно досить добре розбиратися у всіх правових нюансах, щоб уникнути подальших проблем. У зв'язку з розірванням шлюбу, у колишнього подружжя виникає маса питань, що необхідно вирішити так, щоб задовольнити права і інтереси кожного. Співробітники юридичної фірми «JUSTLEX» готові надати свою допомогу, з метою Вашої правового захисту.

Серед послуг, що надаються нашою компанією:

 • Інформаційне консультування клієнтів, як в усній, так і в письмовій формі;
 • Збір і оформлення всіх необхідних для здійснення даної процедури документів;
 • Ведення переговорів з особою, що перебуває у шлюбі з клієнтом;
 • Представлення інтересів клієнта в суді, а також в інших органах державної влади.

Процедура розірвання шлюбу через РАГС

Дана процедура доступна для подружжя, якщо вони обопільно вирішили, що необхідно розлучитися. Важливо відзначити, що розірвання шлюбу через орган реєстрації актів цивільного стану, можливо лише в тому випадку, якщо у сімейної пари немає дітей, що не досягнули вісімнадцяти років, а також, коли дружина не є вагітною.

Етапи:

 1. Явка в РАГС за місцем проживання, що офіційно зазначено в прописці.
 2. Надання необхідних документів - документа, що підтверджує особу осіб (паспорта), а також будь-якого документа, що підтверджує факт реєстрації шлюбу (свідоцтва).
 3. Подача правильно заповненої заяви, про намір розлучитися, де кожна зі сторін заповнює свою частину.

Після того, як було подано заяву, повинен пройти один місяць, для того, щоб чоловік і жінка знову з'явилися в уповноважений орган. Якщо вони не передумали, і рішення є остаточним і безповоротним, то здійснюється процедура реєстрації розірвання шлюбу.

В разі, якщо одна зі сторін не може з'явитися в РАГС і має на це поважну причину, то одному з подружжя потрібно заздалегідь заповнити форму заяви, тоді другий з подружжя зможе самостійно віднести його до уповноваженого органу, після чого, буде призначена дата розлучення.

Якщо ж сторони не мають можливості з'явитися в РАГС, необхідно заздалегідь довести до відома про це співробітників такого органу і вказати на те, що Ви згодні на реалізацію даної процедури без особистої присутності.

Заява про розірвання шлюбу є дійсним до закінчення одного року, з моменту його подачі в РАГС.

Процедура розірвання шлюбу через орган судової влади

Даний випадок має досить складну процедуру. Для того, щоб добитися позитивного результату при розірванні шлюбу через орган судової влади, необхідно мати певний багаж знань в даній сфері. Наші юристи - фахівці в області сімейного права, що допоможуть досягти максимально ефективного вирішення проблеми.

Перш за все, особа, що виступає ініціатором розлучення, має правильно скласти позовну заяву, де вказати всі підстави, що спричиняють прийняття такого рішення. Після того, як позов буде оформлений, необхідно віднести його до канцелярії суду загальної юрисдикції, де даний документ буде зареєстрований і переданий на розгляд безпосереднього судді.

Варто відзначити, що правильне складання позову є головною гарантією прийняття суддею рішення на вашу користь, виходячи з цього, краще звернутися до фахівців, для того, щоб вони надали допомогу при оформленні такого документа.

Крім позовної заяви до суду потрібно буде надати наступні документи:

 • Документ, що підтверджує факт реєстрації шлюбу між особами (свідоцтво);
 • Документ, що підтверджує факт народження спільних дітей подружжя;
 • Документи, що посвідчують особу подружжя (їх паспорта);
 • Документи, що підтверджують факт того, що дитина подружжя є усиновлення або удочеріння.

Фахівці юридичної фірми «JUSTLEX» нададуть кваліфіковану допомогу при оформленні розірвання шлюбу. Наша фірма знаходиться в зручному місці розташування в місті Київ. Юристи компанії - професіонали своєї справи, що гарантують захист прав та інтересів клієнта в чітко обумовлені терміни. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного, що дозволить детально звернути увагу на всі нюанси справи, проаналізувати чинне законодавство, а також існуючу судову практику вирішення подібних справ.

Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX