Обмеження батьківських прав

Допомога по обмеженню батьківських прав

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
250грн.
от 1години
Як обмежити батька, матір у батьківських правах

Записатися на консультацію

Нормами нашого законодавства не врегульовано питання про обмеження батьківських прав, замість цього існує поняття відібрання дитини (які не передбачають позбавлення прав на неї) а також, позбавлення батьківських прав.

Перш за все, варто відзначити, що відібрання дитини у батьків є більш м'якою мірою, і може застосовуватися враховуючи ідентичні підстави,що передбачені для позбавлення батьківських прав, не враховуючи залишення дитини в пологовому будинку і здійснення неправомірної дії по відношенню до дитини, що має умисний характер. Крім цього, перебування у батьків має бути небезпечним для життя, виховання або ж здоров'я дитини.

Здійснюється дана процедура шляхом подачі позову уповноваженою особою, що є прокурором. У разі прийняття судом позитивного рішення, дитина передається родичам або ж, за їх бажанням органам, що здійснюють функції у сфері опіки.

У разі, коли причини для відібрання дитини зникнуть, дитина може повернутися в сім'ю.

Обмеження прав на дитину в Україні

Для того, щоб застосувати настільки сувору міру по відношенню до батьків, має існувати хоча б одна підстава, з тих, що перераховані в спеціалізованому нормативно - правовому акті, що регулює дане питання - Сімейним кодексом нашої держави:

 • Ухилення батьками від обов'язку, що передбачає виховання дитини;
 • Залишення малюка в пологовому будинку або ж іншій установі, що реалізовує функції в сфері охорони здоров'я протягом шести місяців і відсутність для цього поважної причини і прояв батьківської опіки і піклування;
 • Прояв жорстокості по відношенню до дитини. Це може виялятися в насильстві, як фізичного, так і психологічного характеру, побитті, приниженні гідності дитини;
 • Використання дитини з метою бродяжництва або ж жебрацтва;
 • Хронічна наркотична або ж алкогольна залежність батьків;
 • Засудження батька в установленому законом порядку, за вчинення умисної неправомірної дії по відношенню до особи, яка є дитиною.

Слід пам'ятати, що всі вище перераховані підстави повинні бути обґрунтовані належними доказами.

Хто може звернутися до суду з позовною заявою про обмеження прав на дитину?

Перш за все, це особа, що є другим батьком дитини, особи, які є опікунами чи піклувальниками, особа, в сім'ї, якої дитина проживає на постійній основі, навчальний заклад, або ж установа, яка здійснює діяльність у сфері охорони праці, прокурор, і навіть сама дитина (при досягненні нею чотирнадцятирічного віку).

Самостійно захищати свої законні права та інтереси дуже складно, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до нас. Адвокати нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в сфері сімейного права і готові надати правову допомогу при вирішенні питання абсолютно будь-якої складності. Ми готові надати інформативні консультації з усіх питань, що хвилюють клієнта і спрямуємо всі зусилля для того, щоб Ваша дитина залишалася в сім'ї. Крім цього, наші юристи зможуть зібрати необхідні докази для обґрунтування правоти клієнта і представлять його інтереси в суді.

Терміни і вартість надання послуги

Дані питання необхідно уточнювати безпосередньо при зверненні до фахівців нашої компанії, адже кожен випадок є індивідуальним. Ми гарантуємо надання послуги в чітко обумовлені терміни і притримуючись лояльної цінової політики.

Наші переваги:

 1. Кваліфіковані співробітники, що відповідально ставляться до своєї роботи.
 2. Орієнтація на інтереси клієнта.
 3. Швидке надання послуги.
 4. Можливість надання супутніх послуг (наприклад, правової допомоги при стягненні аліментів).
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX