Адвокат (юрист) по сімейних справах

Записатися на консультацію

Сімейні суперечки є одними з найбільш складних в розгляді. На жаль, ніхто з нас не застрахований від виникнення різних розбіжностей в сімейній сфері. У разі, якщо така необхідність все-таки виникне, необхідно дуже уважно поставитися до вибору сімейного адвоката для захисту законних інтересів і прав.

Фахівці нашої компанії готові надати широкий спектр послуг при вирішенні сімейних спорів. Завдяки особистому досвіду, ми з розумінням відносимося до кожної спірної ситуації і намагаємося її вирішити, докладаючи всіх зусиль для збереження сімейних цінностей.

При зверненні за правовою допомогою до адвоката по сімейних справах, клієнти досить часто розкривають всі подробиці ведення спільного життя. Фахівці нашої юридичної фірми відповідально ставляться до збереження адвокатської таємниці, саме тому нам можна довіритися.

Процедура розгляду сімейних спорів

Важливо відзначити, що сімейні суперечки маю свою специфіку розгляду, це необхідно враховувати при підготовці до участі в судовому засіданні. Фахівці нашої фірми мають багаторічний досвід роботи, що дозволяє досягти максимально ефективного результату для клієнта.

 1. Необхідно скласти позовну заяву, враховуючи всі вимоги законодавства. Адже в іншому випадку, суд має право повернути заяву позивачеві або ж залишити її без руху.
 2. Далі, слід зібрати докази, що можуть служити підтвердженням викладених в заяві обставин справи. До даного питання необхідно ставитися дуже уважно, адже суд може не прийняти докази до уваги, якщо вони не відповідатимуть вимогам належностиі, допустимості, достовірності та достатності.
 3. При розгляді справи в судовому засіданні необхідно дотримуватися певної тактики поведінки, до чого попередньо допоможе підготуватися досвідчений сімейний адвокат.

Вартість послуг адвоката (юриста) у сімейних справах

ВАЖЛИВО! Консультація безкоштовна.

Юристи компанії JUSTLEX ознайомляться з вашою проблемою і після ретельного аналізу безкоштовно запропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення.

Вартість:

350 грн

Терміни:

1 година

Чому у сфері сімейних справ необхідно звернутися за допомогою до сімейного адвоката (юриста)?

Дані категорії справ передбачають досить напружений емоційний стан сторін, між якими виник конфлікт, як наслідок, досить часто, ними здійснюютсья необдумані дії, пов'язані з допущенням помилок при складанні позовної заяви, відображення обставин, що мають значення для справи. Все це може бути прийнято судом до уваги далеко не на Вашу користь, і як наслідок, Ви отримаєте незадовільне рішення. При цьому, важливо звернути увагу, на те, що процес оскарження є досить трудомістким і затягнутим, в порівнянні з розглядом справи на початковому етапі.

Ми пропонуємо:

 1. Консультування клієнтів з усіх питань, що його цікавлять.
 2. Складання і подання позовної заяви, а також інших, необхідних процесуальних документів до суду.
 3. Представлення інтересів клієнта і відстоювання його правової позиції в суді.
 4. Стратегічну розробку правової позиції клієнта, а також розробку тактики його поведінки.
 5. Збір, оформлення і надання належних доказів до суду.
 6. При необхідності, адвокати у сімейних справах нашої компанії готові взяти участь в судовому розгляді без особистої участі клієнта.

Вартість надання послуги рекомендуємо уточнювати при особистому зверненні до фахівців нашої юридичної фірми, адже кожен випадок має свою специфіку і складність. Ми гарантуємо надання послуги, дотримуючись лояльної цінової політики, що підтверджують численні відгуки наших клієнтів.

Наші адвокати у сімейних справах готові надати правову допомогу в наступних категоріях справ:

 • Розірвання легалізованого між подружжям шлюбу;
 • Удочеріння або ж усиновлення дитини;
 • Встановлення, або ж заперечування факту батьківства;
 • Стягнення аліментів на утримання дитини;
 • Обмеження прав батьків або ж їх позбавлення;
 • Поділ спільного нажитого подружжям майна;
 • Та інші.
Додати коментар
Як ми працюемо
Консультація

Консультація

Вибір пакета

Вибір пакета

Оплата

Оплата

Інформування

Інформування

Обслуговування

Обслуговування

Підготовка

Підготовка

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX