Юридична допомога

Юридична допомога

Послуга включає:

 • Професійна консультація юриста;
 • Визначення кращої стратегії;
 • Підготовка всіх необхідних документів;
 • Повна конфіденційність;
 • Зв'язок 24/7 з особистим юристом.
350грн.
от 1години
Юридична консультація

Записатися на консультацію

В повсякденної реальності щодня ми зіштовхуємо з різноманітними ситуаціями, в яких не обійтися без правової допомоги професіоналів. На жаль, громадяни нашої країни не достатньо обізнані в юридичній сфері, що може привести до безлічі наслідків негативного характеру.

Наша юридична фірма готова надати якісні послуги в сфері права. Ми завжди орієнтуємося на інтереси клієнтів, намагаємося задовольнити всі їхні вимоги в чітко обумовлені терміни. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, адже в більшості випадків, від наданої нами допомоги залежить подальша діяльність клієнта або, навіть його подальша доля.

На відміну від інших фірм, ми дотримуємося лояльної цінової політики, що робить можливим звернення до нас за допомогою всім, хто цього дійсно потребує.

Надання правової допомоги юридичним особам

При реалізації бізнесу неможливо обійтися без юридичного супроводу. Наші фахівці надають правову допомогу в ситуаціях будь-якої складності. Найбільш важливою, є юридична підтримка підприємства на початковому етапі його реєстрації і функціонування.

Ми готові надати комплексні послуги ля юридичних осіб, що охоплюють:

 • Надання інформативних консультацій, з питань роз'яснення норм чинного законодавства;
 • Участь юриста в договірних правовідносинах, аналіз угод, що укладаються юридичною особою;
 • Складання різної документації, в зв'язку із здійснюваної діяльністю;
 • Представлення інтересів юридичної особи в органах державної влади, а також, при судовому розгляді справи.

Наша діяльність - гарантія законності Вашого бізнесу, а також, його супровід на різних етапах.

Надання правової допомоги фізичним особам

Правової допомоги потребують не тільки підприємства, а й фізичні особи, в тому числі і ті, що здійснюють ведення підприємницької діяльності. Щоденно величезна кількість громадян стикаються з проблемами різного правового характеру, що можуть успішно вирішитися в разі грамотного підходу і наявності спеціального багажу знань.

Ми працюємо з різноманітними правовими сферами, що включають в себе: кримінальне, цивільне, господарське, трудове, міграційне, сімейне право та інші.

Слід зазначити, що крім надання консультацій клієнтам, ми виконуємо комплексні послуги із захисту прав фізичних осіб при судовому розгляді. На жаль, з постійними змінами в законодавстві, досить складно орієнтуватися і встежити за всіма особливостями кожного процесу. Саме тому, необхідно скористатися послугами наших юристів, що без проблем складуть позовну заяву і подадуть її в суд, а також, нададуть супутні послуги для того, щоб клієнт отримав максимально ефективний результат.

Наші переваги:

 1. Надання оперативної правової допомоги в чітко обумовлені терміни.
 2. Вирішення проблем абсолютно будь-якої складності.
 3. Використання всіх законних ресурсів для задоволення вимог клієнта.
 4. Кваліфіковані співробітники, що мають престижну освіту, що підтверджує високий теоретичний рівень знань.
 5. Багаторічний практичний досвід роботи наших юристів.
 6. Лояльна цінова політика, і гарантія співвідношення ціни і якості, що підтверджують численні відгуки клієнтів.
 7. Різноманітність надання послуг в різних сферах права. Ми маємо в своєму штаті багатопрофільних фахівців, що знайдуть вихід із будь-якої ситуації.

При особистому зверненні до фахівців нашої фірми, клієнти можуть більш детально дізнатися про цікавлячі їх послуги. Завдяки нам, клієнту вдасться заощадити його особистий час, нервову ситему і матеріальні ресурси, адже Вам не потрібно буде зустрічатися із представниками державних органів і самостіно вирішувати правові приблеми.

Отримати безкоштовну консультацію від JUSTLEX